Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagroda za lajki
#1
[Obrazek: prace12.gif]
[Obrazek: prace11.gif]
[-] Polubienia: 8 Użytkowniów Lubi post Vultur:
  • , , Bragi, Hejtero, maniek544, MarioXx, this is sparta, yalesz
#2
najsik, najsik
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post yalesz:
  • Vultur
#3
najs! Tylko pamietaj, Andrzeju, zeby nie przesadzic z tymi wszystkimi efektami itd. bo wszystko jest fajne ale trzeba tez znac granice bo dopierdolisz tych efektow za duzo i kappa Szczęśliwy

gogo dalej Oczko jakbys cos pomocy potrzebowal to chetnie moge pomoc Uśmiech
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post maniek544:
  • Vultur
#4
(21-05-2018, 12:01)maniek544 napisał(a): najs! Tylko pamietaj, Andrzeju, zeby nie przesadzic z tymi wszystkimi efektami itd. bo wszystko jest fajne ale trzeba tez znac granice bo dopierdolisz tych efektow za duzo i kappa Szczęśliwy

gogo dalej Oczko jakbys cos pomocy potrzebowal to chetnie moge pomoc Uśmiech

+1 piorunki są bardzo fajne. Mam nadzieje ze te efekty w tle będą dane za jakiś hard quest bo śmiesznie będzie to wyglądać na train machine jak każdy będzie z tym biegać.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post demonsofdrago:
  • Vultur
#5
hmm gg Uśmiech
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post this is sparta:
  • Vultur, Waifu
#6
Obym tylko nie musiał przez rok ogarniać tego OTC. Szczęśliwy
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Raav:
  • Vultur
#7
Great Work! Bardzo dobry kierunek prac, jak coś need priv Andrzeju Uśmiech
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Bragi:
  • Vultur
#8
Wszystko wygląda za ahyhm . FAJNIE,  dopracowanie na poziomie ale jest jedno ale : D

Czy znowu powstanie serwer który będzie ograniczany czy rozwijany w nieskończoność.
Na co pewnie wielu graczy czeka od lat Serce

Pewnie moje pytanie pozostanie niespodzianką ale widzę że ktoś, coś cię napędza i warto poczekać jeszcze troszkę  Podejrzany
Przekonanie Vultura do czegokolwiek jest jak dropnąć Magic Snow Balla z Ice Beasta !

Płacz
#9
(22-05-2018, 16:24)MarioXx napisał(a): Wszystko wygląda za ahyhm . FAJNIE,  dopracowanie na poziomie ale jest jedno ale : D

Czy znowu powstanie serwer który będzie ograniczany czy rozwijany w nieskończoność.
Na co pewnie wielu graczy czeka od lat Serce

Pewnie moje pytanie pozostanie niespodzianką ale widzę że ktoś, coś cię napędza i warto poczekać jeszcze troszkę  Podejrzany

Hmm, zobaczymy jak to będzie wyglądać Uśmiech

ktoś/coś -> kawa  Duży uśmiech
no i sami się trochę napędzamy, tzn ja napędzam ich a oni mnie Uśmiech -> support
Bo Cive, Rashel, Waifu no i Arek (jego nie znacie, robi pewien projekt, aby nowym było łatwiej) mi sporo pomagają przy tej aktualizacji.

Myślę, że będzie sukces, zobaczymy.
[-] Polubienia: 3 Użytkowniów Lubi post Vultur:
  • MarioXx, this is sparta, Waifu
#10
Arka nie znam Cive to chyba też ktoś nieznany... Mogę się mylić... Szczęśliwy
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Raav:
  • maniek544


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu