Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka drobnych zmian
#1
Proponuje pare dorbnych zmian ale dosc waznych


1-niech arenki na satan arenie nie uciekaja mowie tu o gohanie c17 c18 i namkach kazdy kto je robil postacia melee wie o co mi chodzi 800+ brollym robilem super c17 ponad 40 min a co dopiero robic to bez bota? I janemba? Nie wiem czy to bedzie realne do zrobienia bo arenki sie lecza ;O

2-wprowadzic mozliwosc sprzedawania magic beltow mam ich chyba caly plecak a na s2 ma byc 20x wiekszy loot! 

3- wywalic blaze metala ten chory heal... Na 600 jak na nie poszedlem to strasznie sie nie oplacalo ale stwierdzilem, ze moze za maly lvl za malo dmg itp ale sprawdzalem wczoraj na 930 to dalej jest to strasznie nieoplacalne. Ja bym blaze calkiem zreworkowal aby mialy mniej hp i mniej dmg i dawaly mniej expa ale zmniejszenie heala wydaje sie dobrym startem. Na blaze moga expic spokojnie 3 osoby (1 na zamku 1 droga+ten przedsionek+1 na nowym respie) szkoda aby te respy sluzyly tylko do lotania blaze fire

4 na respie c13 niech defect c13 respi sie za jakas krata/drzwiami ktore da sie zamknac/otworzyc. Ni cholery nie da sie zrobic wp aby nie brac defecta. Znaczy dac sie da ale wtedy latamy na moze 2/3 respa. Szkoda, zeby przez championa tracic exp
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Kilka drobnych zmian - przez Cive - 20-05-2017, 15:54
RE: Kilka drobnych zmian - przez maniek544 - 20-05-2017, 16:05
RE: Kilka drobnych zmian - przez Adoxv20 - 20-05-2017, 16:16
RE: Kilka drobnych zmian - przez Cive - 20-05-2017, 16:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu