Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balans PVP
#4
Wszystko ladnie pieknie ale co do tej super kamki to wogole przemyslane bylo?

Z tego co pamietam buubek na 999 lvlu z super kamki bil cos miedzy 58-63k.

Freezer z super kamki na 999 lvlu bil 100-115k

Wiec patrzac na ta zmiane to freezer dostal minus 10-25k dmg w super kamce, kiedy taki buubek dostal buffa na jakies 30k dmg?

Niedosc ze freezer traci 5 hp/lvl co prawda na 999 lvlu to 2k roznicy to w zamian dostaje tylko 5% dmg do ee, znaczy wiem ze % dmg na dbp sa zjebane i te 5% moze zmienic 120k dmg do 140k ale i tak troche Szczęśliwy.

Nie lepiej ta super kamke zmienic pod klasy? cos w stylu:

Tank = 50k dmg
Saiyan = 65k dmg
Ki= 80k dmg
SPC/freezer 100k dmg

Przypominam ze na funie freezer bil ze spelli wiecej niz spc przez jego dmg scalling.


+ tak naprawde nielepiej wogole wyjebac ta super kamke wpizdu? kiedys super kamka sluzyla albo do parala albo double kamka zeby typa na hita w 0.1 sec wybombic,
Teraz jak sa glovy itd pod parala czy ona wogole jest potrzebna? wiem czaje ze niby pod 1v1 itd ale na dbp takie cos jak pvp 1v1 istnieje w bajce.

Wiec tez dodal bym test bez super kamki zeby zobaczyc jak to by wygladalo gdyby jej niebylo.

Na dbp zawsze brakowalo grupowego pvp przez to mam na mysli koordynacji gildiowej praktycznie kazdy guildwar byl kto zaznaczy pierwszy ten wygrywa.

Nielepiej ten system zmienic ze trzeba conajmniej 3 osob zeby zabic 1? Wiem zaraz bedzie placz co z solo graczami ale tak naprawde czy solo gracze cos na dbp wogole robia? Sam z aelem probowalismy sie bic we 2 z top gildiami rewolta/segirami/pawelkami i na low lvlach zawsze dawalismy rade a na tych high lvlach juz sie tylko gildie liczyly wiec predzej czy pozniej ci solo gracze i tak musza znalesc se gildie.


Oczywiscie te liczby dmgowe to daje na starych statusach.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Adoxx:
  •
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Balans PVP - przez Cive - 22-10-2020, 16:12
RE: Balans PVP - przez Razmii - 25-10-2020, 12:25
RE: Balans PVP - przez piotr - 26-10-2020, 19:52
RE: Balans PVP - przez Adoxx - 28-10-2020, 03:22
RE: Balans PVP - przez Cive - 28-10-2020, 13:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości
Menu