Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fun Balans
#31
UP: i Żaden Cooler nie otrzymał nerfa.. Gdzie mieli zasięg na cały ekran z Super novy+ Combolidera na Evilku wiec 1 zaznaczał i all padali.
Ale czy komuś to przeszkadzało ? Nie... to tylko Gra no ale Myczowi się świat zawalił jak widzi na ekranie swojego komputera jak jego brat dostaje Stuna i umiera na jego oczach a on nic nie może zrobić Smutny
Odpowiedz
#32
To uczucie, gdy server na pare tygodni aka fun dostaje wiecej atencji niz server na lata aka s1 Niezdecydowany
[Obrazek: feels.png]
Odpowiedz
#33
Nikt nikomu nie bronil zrobic 8 coolerow jak vicodiny, mieli plan i go zrealizowali i nie ma co plakac.

Na s1 rozwalila mnie tylko jedna akcja jak po pvp z vicodinami w okolicach ~~250-300 lvl gdzie jedynym ktory mial lasta byl rashel vico zaczal mi marudzic, ze ja mam stuna freezerem Szczęśliwy
Odpowiedz
#34
@up

gorzej jak ktos zaklada, ze cos jest za dobre i bedzie szybko znerfione a tu vulturando
Odpowiedz
#35
(23-01-2017, 17:19)Shrouded Colour napisał(a): @up

gorzej jak ktos zaklada, ze cos jest za dobre i bedzie szybko znerfione a tu vulturando

Barzanty Teleporterowce? Niezdecydowany

Btw. Vultur u nas na TSie dostal bana pierwszego dnia S1 od ... Vicodina? Koko wyplakal Szczęśliwy
Odpowiedz
#36
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że w dniu startu S1 czyli parę miesięcy temu zbanowalem Vultura na tsie i od tamtej pory nie utrzymuje z nim żadnych kontaktów.
Wina Tuska zmieniła się na wina Vicodina. XD
Odpowiedz
#37
spc byl op dostal nerfa proste goku byl op dostal nerfa proste moim zdaniem za malego ale to bez roznicy bo i tak w teamowkach zero oporu Uśmiech to tyle z mojej strony Uśmiech
Odpowiedz
#38
(23-01-2017, 19:10)Wodzunio napisał(a): spc byl op dostal nerfa proste goku byl op dostal nerfa proste moim zdaniem za malego ale to bez roznicy bo i tak w teamowkach zero oporu Uśmiech to tyle z mojej strony Uśmiech

az na tyle op zeby mu te abso zabierac? nie sadze w porownaniu do goka to ten spc byl scierwem i teraz jest jeszcze wiekszym.
Odpowiedz
#39
Co do Majina to dobry pomysl i cella o tym heal ale spc nerf na abso? troszke przesada juz i tak mial male abso na tej fuzce a teraz bd mial jeszcze mniejsze
Odpowiedz
#40
(23-01-2017, 20:14)Marshall De Teach napisał(a): Co do Majina to dobry pomysl i cella o tym heal ale spc nerf na abso? troszke przesada juz i tak mial male abso na tej fuzce a teraz bd mial jeszcze mniejsze

Kurwa wstyd ze to mowie ale poraz pierwszy w zyciu powiedziales cos madrego. HAHA o kurwa nawet ten kretyn ma jest madrzejszy od niektorych tutaj "graczy" Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
Menu