Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pomysłów by ulepszyć grę
#1
Witam, przedstawię tutaj kilka propozycje by ulepszyć grę. Bo jak każdy wie po 650lv + ten ots nie jest przystosowany do gry. Mozna wbic 650 lv i zalozyc nowa postac bo potem nie ma co robic, a wiec zaczynajmy.


1. Od wielu dni, około 2 tyg.. Ciągle na trade piszą te same 5-7 osób z tymi samymi itemami, po rozmowie z nimi, doszliśmy do wniosku, że albo tutaj nikt nie gra, albo po prostu te itemy są bezużyteczne i nie ma co z nimi robić. Propozycja:  wprowadzić npc co by pojawił się raz w tygodniu w sobote o losowej godzinie, u niego można byłoby sprzedawać itemy takie jak:

BT/CS/JH - po 15-20 kart za 1? bo jednak zlocenie tego wymaga duzo czasu sp, a ludzie i tak nie kupuja tego, a do quest kazdy lootnie sobie poprzez zrobienie shadow quest.

magic/arm/legs, brolly legs po 150cc-200cc
magic boots po 100cc (bo sa z quest)
wooden hammer - po 10cc za 1
herkule belt po 75cc za 1
emerald belt po 45cc za 1.
można też dodac inne itemy i dostosować do nich ceny

2. Miałbyc wielki update i był, ale co z tego jak dalej gra po 650lv + jest tutaj do... i każdy z tych lv to potwierdzi na 100%. Wiec Admin niech tego nie olewa tylko polepszy coś.

- nowe itemy - bezuzyteczne( jak na razie)
- nowy resp w hell - nie bede nic pisal bo byli tam ludzie zobaczyc co to i wiecej nie weszli tam.



+ dodać tone itemy do blaze metali, bo bp senzu kosztuje 90cc, expienie tam wychodzi na minus bo lv leci jak krew z nosa, a nie ma gdzie expic i tak.. a cc to juz nie bede mowil. nie daj boze padniesz to na bp senzu za 90cc jesteś na minus w postaci cc, czasu i lv bo wyjdzie na 0 z nim.

+ dodać nowe respy potworów, wieksze respy.. nie takie jak super destru ze robisz kolko i nie ma ich. 
+ dodać nowe moby lepsze od kaddish, ktore daja dobry exp i dobry loot.
+ zwiekszyc loot itemow na sage 86, duzo osob przestało grac bo nie beda locic 3 tygodnie itemow na sage.. a potem robia sage na 600+ lv i jest to bez sensu.


3. PVP, nie dosc nie ma sensu tutaj bicie się solo, tutaj czekam na dyskusje i propozycje graczy.


4. Proszę graczy, żeby się wypowiadali i pomagali walczyć z tym, ponieważ głowny admin nie gra i nie wie, ze granie po 650lv + nie ma tutaj kompletnego sensu bo pvp nie zyje, expow nie ma, a loot jest zerowy albo na minus.

Zmieńmy coś razem, czekam na dyskusję, która coś zmieni.
Odpowiedz
#2
ta ale tera pytanie w ile ten 650 idzie zrobic/all q itd? imo dosyc sporo do roboty ale no ok..

pomysly jak najbardziej dobre

ostatnio jeszcze cos ludzie placza o bossy bo np respi sie wolf 2x a nikt go nie bije to moze rework systemu bossowego?
np. resp dwóch bossów jednoczesnie przy czym kazdy z nich co najmniej 2 stage od siebie
albo !vote na bossa jaki ma sie zrespic i ze wszyskich glosow jest losowane, wtedy niechciany boss nie bedzie spawnowany chyba ze ktos zaglosuje na wolfa X D

co do hajsu.. ja bym jeszcze bardziej znerfil cene senzu i jest git imo

15:31 # Mythic [460]: Pozdrawiam Serwer nie dojsc ze max 999lvl wiecej sie nie da wbic to nawet niema na czym...
a co do tego.. w ile wy to wbijacie? miesiąc, dwa? jest prawie 3 od startu i all done maja ci co juz tu grali wiec o co chodzi x D



@zorineq no miesiac mu zajelo Chory no dosc szybko ale nie wiem co by zrobic zeby to spowolnic.. na debilce cos takiego zajmuje 2tyg również bez full skilli wiec idk Niezdecydowany ale no dodac cos by sie przydalo
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#3
(28-09-2018, 16:30)yalesz napisał(a): ta ale tera pytanie w ile ten 650 idzie zrobic/all q itd? imo dosyc sporo do roboty ale no ok..

pomysly jak najbardziej dobre

ostatnio jeszcze cos ludzie placza o bossy bo np respi sie wolf 2x a nikt go nie bije to moze rework systemu bossowego?
np. resp dwóch bossów jednoczesnie przy czym kazdy z nich co najmniej 2 stage od siebie
albo !vote na bossa jaki ma sie zrespic i ze wszyskich glosow jest losowane, wtedy niechciany boss nie bedzie spawnowany chyba ze ktos zaglosuje na wolfa  X D

co do hajsu.. ja bym jeszcze bardziej znerfil cene senzu i jest git imo

Obczaj postać Trenbolon - masz odpowiedź w ile czasu idzie zrobienie praktycznie wszystkiego.. Co nie zmienia faktu ze server istnieje 2x dlużej niż jego postać, a end game jest zajebiscie nudny.

Proponuje nowe sagi, fajna opcję wypisaleś z bossami oraz poprawienie systemu z kulami Uśmiech
Odpowiedz
#4
Przydało by Sie bo trzeba robić nowe postacie Duży uśmiech
Odpowiedz
#5
Podoba mi się tylko pomysł z dodaniem tone itemów do blaze metali, a co do nowych itemów.

Same w sobie są useless, racja. Jedynie robe jest dobre, bo daje 2% ki.
Ale skoro jesteśmy przy itemach, nie zapominajmy, że przerabiają się na bary po upływie czasu, a co za tym idzie.. możliwa jest gdzieś sprzedaż tych itemów tylko trzeba się dowiedzieć gdzie.

Co do pvp.. Nigdy nie zrobisz tak aby było perfekcyjnie, zawsze coś komuś będzie przeszkadzać.


@yalesz - co do respów bossów tak jak napisałeś.. nie, nie pasuje mi to. Byłoby można zrobić tak, że zmówić się z większością osób i ciągle jeden, ew. 2 bossy te same.
Naprawdę uważasz, że to dobry pomysł?


Peace.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Vetto:
  • dyam
Odpowiedz
#6
Witam

Dołączam się do wypowiedzi Autora. Serwer ma ogromny potencjał lecz End game leży ku ziemi wiec postarajmy się go ulepszyć razem.

- Wprowadzic npc u którego można sprzedawać itemy które ciężko sprzedać mianowicie Kibito itemy, destro armory, rzeczy typu caterpillar destro gun  emerald belty itp.

- Ułatwic dla nowych graczy skillowanie naprzyklad attack speed do 150. Wiekszosc nowych graczy odstrasza skillowanie tygodniami aby bic sensownie z broni.

- Wprowadzić nowe potwory na ktore bedziemy potrzebowac party aby wspólnie pograć wieczorami oczywiscie z odpowiednim lootem.

- Wprowadzic system  daily dungeon/raid na ktory bedziemy potrzebowac naprzyklad 4 osob gdzie bedzie czekal na na boss ktory bedzie dropil worek z ciekawymi itemami typu sala skiny, hfy, lub szmatki co do dropa to tylko przyklad.

-Yalesz dobry pomysl co do bossow.

PvP potrzebuje solidnej zmiany Aglity jest ciągle przesadzone mając prawie 800 lvl ciezko mi ubic naprzyklad uba na 400 przed rebem wiec jeszcze troche bym pomyslal nad zmniejszeniem redukcji dmg w playera.

- Pomysł na polączenie statusow ki i power w jedno, naprzyklad trunk wyskilowany 190 sworda full attack speed bije mnie ledwo po 1k i do tego musi jeszcze podejsc to juz w ogole eliminuje go aby cokolwiek zrobil.

- Dodac 2 drzewka do wyboru na statusy Jedno na PVE drugie na PVP

- Aby urozmaicic troche gre dodal bym PVP enfo naprzyklad od 18 do 23 nie ukrywam ze to by nieco ozywilo pvp.

To by bylo na tyle jak cos wymysle chetnie dopisze.

Pozdrawiam Trenbolon~~
Odpowiedz
#7
Mój nick: Dizzy
Zgadzam się z tym co napisał @Savage potrzebne są zmiany.
Proponuje:
1. Dodanie nowych potworów z dużym expem silnych na które będzie trzeba chodzić w grupach bo solo będzie zbyt ciężko, przez co będzie więcej frajdy potrzebny tank healer itp
2. Pvp wiem że administracja nie chce zmienić agility w pvp. Lecz dalej chce o to walczyć ponieważ jak wielu graczy mamy na serwie każdy może zauważyc że pvp nie ma tutaj miejsca.
Obrażenie są tak bardzo zaniżane w ludzi dokładnie uderzając w potwora 80k ze spella, w gracza z podobnym lvl agility i skillami uderza sie 11x mniej mniej więcej 7k, Gdzie gracze posiadają na takich lvl minimum 35k hp i healing 20k. Rozumiem że może być zaniżone że nie da się zabić 1 v 1, ale w sytuacjach gdzie w 4 goni się jednego typa i go nie da rady zabić to jest coś nie tak.
2.1 Chętnie rzuce taki żeby chociaż dmg na arenie tam u Dendiego gdzie się nic nie traci był zwiększony bądz na arenie na Papaya Island.
2.2 Nie wiem czy jest to wykonalne ewentualnie żeby dmg zwiększał się w czasie im dłużej się bija tym coraz to większe obrażenia od siebie nawzajem otrzymuja.
2.3 Obrażenia Fizyczne jeśli chodzi o pvp to nie mają kompletnie miejsca, ludzie ledwo się przebijają w pvp żeby zadać obrażenia innemu graczowi.

Granie po 650 lvl to codzienne bicie extreme taska co jest nudzące bo nie ma nic innego do roboty narazie na serwerze.

Mam nadzięje że coś się może zmieni na serwerze.
Pozdrawiam Dizzy !
Odpowiedz
#8
@Vetto bardziej mi chodzi o to, że jak nie ma głosu na np Wolfa, to go nie zrespi, a losuje bossa sposrod tych, które maja glosy i tyle. więc byłby tylko 1 boss, jeżeli byłyby tylko na niego glosy x D
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#9
Nie jestem jakimś pro graczem ale się wypowiem.
1. Fakt na trade od wielu dni ciągle widać te same osoby z tymi samymi ofertami. I fajna byłaby ta opcja ze sprzedażą.
I ogólnie wypadałoby ulepszać grę (wiem to zajmuje sporo czasu) ale jeśli twórca serwera jest nastawiony na zarobek (bo o to w tym wszystkim chodzi F2P ale i tak za coś trzeba płacić) to niech da graczom powody aby wydać kasę.
Zmieniłbym też lokalizacje DB bo stali gracze mają już wszystko obcykane i nie idzie podnieść DB.
Odpowiedz
#10
Jeśli chodzi o tone itemy do blaze to pomysł genialny. Trzeba lotac blaze fire itp a jest tam tylko waste.
NPC u którego można sprzedawać itemy typu magic belt, kibito set, destru armor itp. też by się przydał.
No i z tym upragnionym PvP tylko co tu z nim zrobic ehh.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu