Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adminus otsa pospolity, masochista
#1
Niech ktos mi wyjasni ciekawe zjawisko wsrod adminow polskich otsow. Gralem na wielu i nie znalazlem jeszcze takiego, do ktorego by ponizsze punkty nie pasowaly.

1)Startuje nowa edycja i chwala sie jak to sie nie natrudzili a tak na prawde ich pol roku pracy lub wiecej mozna ogarnac w 2 tygodnie pracy w stalym tempie po kilka godzin dziennie.
2)Podczas edycji srednia praca moze zostac zsumowana do 20-30 godzin pracy a placza, ze niby sa aktwyni. Dlubanie w nosie i gadanie z kolezkami to nie praca.
3)Edycja upada to placza, ze gracze odchodza bez powodu. To jakis rodzaj masochizmu tak? Nic nie robia na otsie i oczekuja pelnych serverow. Na sukces trzeba troche popracowac.
4)Naprawianie powaznych bugow, ogarniecie jakiejs spierdolonych sytuacji ktore mozna naprawic w 15 - 20 min nie sa naprawiane przez dlugi czas mimo, ze taki admin sobie hassa po forum i zlewa kompletnie temat.
5)Brak orientacji jak wyglada server ktory stworzyli. Nie wiedza co jest zjebanego, co jest dobrego i polegaja na jakis plackach ktorzy tak na prawde gowno wiedza.
6)Maja czas przed edycja przetestowac wszystko np. jak szybko sie expi ale pozniej placza, ze za szybko. To moze kurwa nalezy ruszyc ta leniwa dupe, przetestowac i ustawic tak jak sie oczekiwalo??? Wszystko co jest zlego na serverze to wina admina bo on to stworzyl a nie graczy.
7)Brak kompetencji. Np. jezeli gracz nie pokaze adminowi krok po kroku co ma zrobic by jakis bug naprawic to nigdy nie bedzie naprawiony.

A wy co o tym sadzicie? Zapraszam do dyskusji
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Lewandowski Orzel Polski:
  • Hejtero, Preejakulat
Odpowiedz
#2
Ja sadze ze zaraz ten temat będzie usunięty Szczęśliwy
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Rashelovsky:
  • Bullsey
Odpowiedz
#3
Czemu, dyskusja jest o adminach polskich otsow w offtopicu. Nie widze by lamal zaden punkt regulaminu
Odpowiedz
#4
Coś w tym jest co piszesz, ale musisz wziąć pod uwagę kilka spraw:
- zakładam, że admini otsów nie są już bobasami i mają też swoje życie i pracę
- darcie ryja że co admini odjebali i że się nie znają nie pomaga w żadnym stopniu, a tylko utrudnia
- dlubanie w nosie, stanie i gadanie z kolegami przy jednoczesnym spamie nowych graczy ZNALAZLEM BUGA, JEST GM ONLINE MAM PYTANIE, HALO ADMIN ZNALAZLEM MACRO
- gracze odchodzą "bez powodu", oczywiście tacy jak wy, teamy odchodzą bo im balans nie pasuje lub zbyt znaczące zmiany są wprowadzane w trakcie edycji, ale noobki wychodzą bo stoicie w 90 na dende
- jeżeli ktoś pisze "da się to zrobić w kilka minut" to mam nadzieje, że ma pojęcie o czym mówi, bo w większości to tylko szczekanie (na gc szczególnie)
- jebać was toksyczne kuchty, jak widzę dyskusje na poważny temat (czyt. coś z balansem itd) gdzie ludzie się wyzywają to nikt tego nie traktuje poważnie

@
aczkolwiek dziwne ze ci many jeszcze nie oddali Szczęśliwy
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#5
Poprostu balans robily PVE gracze i rashel a sam rashel tego nieogarnie.

+ wiesz vulturowi zajelo 4 edycje zeby ogarnac ze dymek itemki sela Szczęśliwy.


+ ogolem jest placz o ten balans bo to jest praktycznie teraz jak kiedys bylo z hardami > masz hardy niech cie bija w 6 tylko ze na hardy sie pracowalo tygodniami na te statusy to tydzien max.

Caly ten system zrobil sie gorszy niz byl juz te easy/medy/hardy bylo lepsze bo sie trzeba bylo na to napracowac a teraz tasker zrobi 80% tego.


Powod dlaczego fun byl zawsze lepszy niz S1 byl taki ze nawet placek mogl zrobic hardy a na s1 poprostu ludzie nieogarniaja serwa i potem jest placz.

Na funie zrobienie hardow to 8-10 dni jak wiesz co i jak, placki zrobia po miesiacu na s1 ogary zrobia po miesiacu/dwoch a placki po pol roku nawet niedaja rady.


Ja jestem za odpaleniem starego S2 jako PVP serw a S1 zrobic NO PVP

I tu mam na mysli fun poprostu z sms shopem,low expem i bez max lvla i z straceniem duzo lvli po tym 2k+ tak jak kiedys po 30-70 lvli. < Takie edycje DBP byly najlepsze mimo ze gralo 100-200 osob to bylo pvp 24/7
Odpowiedz
#6
A tam praca/zycie. Maja z tego niezly hajs, wiec powinni to traktowac profesjonalnie, jako praca. Ale moze faktycznie po co maja sie starac skoro to im moze podwyzszy zyski o 20-30% i teoretycznie renome a beda musieli pracowac 2x wiecej niz obecnie. Moze czasowo sie nie oplaca zajmowac serverem na biezaca i lepiej edycje startowac od zera.

Ja sie kiedys rozpisywalem co poprawic, jak, dlaczego ale to zostalo zlewane. Admin w ogole nie chcial moich argumentow konfrontowac a jakies bobasy 200 lvl pisaly swoje mongolskie teorie. Jezeli bycie grzecznym i ladne opisywanie problemow nie pomoglo to czemu nie sprobowac drzec ryja? Moze to zadziala. Z logicznego punktu widzenia testuje nowa strategie, a trzymanie sie starej(grzecznej) nie ma sensu bo nie dawala skutkow.

Jezeli admini pisza, ze edycja na lata to zmiana w balansie musi byc bo co ma juz do konca istnienia servera istniec widoczny dysbalans? To zaprzecza temu, ze edycja ma byc na lata jak ma nie byc zmian.

Zarzadzanie czasem i tworzenie systemow/hierarchi wsrod wladzy aby ograniczyc strate czasu na HALO GM mam pytanie jest w rekach admina.
Odpowiedz
#7
Ja sądzę ,że nikt cie kurwa nie zmusza abyś tu siedział, chłopaki narobili się i z pasji i z chęci zarobkowych.
Gram tutaj od zaraz 3 lat ,wspieram serv'a jak i Admina po to ,żeby się dobrze bawić i pobyć trochę w tych czasach do których już nie wrócę... czyli dzieciństwo.
Możesz w inny sposób do tego podejść jakieś nie wiem głosowanie czy coś ,istnieje wiele innych możliwości przedstawienia tego co czujesz do Administracji server'a tyle ,że w dobrym stopniu Duży uśmiech.
Odpowiedz
#8
Klątwa Polskich OTS'ów. Po każdym starcie zawsze jest gadka, że wszystko bedzie na freshu poprawiane (wiadomka, że beda jakies rzeczy do poprawy/zmiany), a jest jak jest. Odciąć kupony i wyjebać jajca a jak cos sie zjebie to sie reset zrobi. Dlatego ZAWSZE takie PXG bedzie jebaną ALFĄiOMEGĄ tibijskiego półświadka - profesjonalizm na który na polskich serverach nie ma na co liczyć.
Prawie uwierzyłem, że tym razem bedzie inaczej. Poprawienia 2sqm na rooku, których 99,9% graczy nawet w życiu nie zobaczy TO NIE JEST UPDATE.
Sam OTS jest naprawdę spoko ale zarządzanie nim juz nie. Kompletny brak motywacji żeby tutaj dalej grać.
Odpowiedz
#9
Pierdolenie az sie czytac nie da
Odpowiedz
#10
Adox- balans byl robiony pod zupelnie inne dmg w pvp ktore zostalo zmienione w trakcie edycji bez zadnych testow. A teraz wszyscy sa za tym aby ten dmg zostal bo najzwyczajniej nie chca padac maja gdzies, ze nikogo nie dadza rady zabic bo obecnie o tym nie mysla. Prawda jest taka, ze jezeli edycja nie umrze to predzej czy pozniej ludzie powbijaja reb transy i zobacza co sie dzieje jak wpadna w 4 po goscia z 350 po rebie i nie beda mogli go zabic.

Co do tematu to vultur(zreszta nie tylko vultur) przed startem naprawde sie staral. Praktycznie caly tydzien przed startem siedzielismy na tsie do 6 rano i caly czas cos robilismy. Wiem, ze jezeli sie na tym nie znasz to tobie sie wydaje, ze zrobienie czegos to "15 minut". Kiedys tez mialem podobne podejscie ale odkad zaczalem pomagac Vulturowi to zobaczylem ile czasu zajmuje zrobienie 1 glupiej rzeczy. Najwiekszy problem jest taki, ze vultur na tej edycji nie gra i nie widzi co jest nie tak czego brakuje itp a Vultur jak to on nie lubi sie sluchac innych. Czasami jak mu napisze, ze sluchaj to i to przydaloby sie zmienic (jak np kaddish itemy ostatnio) to faktycznie to robi ale jezeli chodzi o wieksze zmiany jak np zmiana expa za moby czy zrobienie cos z zarabianiem kasy to i tak robi po swojemu. Niestety tak juz jest zycze serverowi, zeby stal i sto lat ale obawiam sie, ze wymagaloby to od Vultura wiecej czasu niz chce na to poswiecic.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu