Forum PrioGames.com
Changelog - Wersja do druku

+- Forum PrioGames.com (https://board.dbp.prioritygame.pl)
+-- Dział: Ogólne (https://board.dbp.prioritygame.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Newsy (https://board.dbp.prioritygame.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Changelog (/showthread.php?tid=386)



Changelog - Vultur - 21-10-2016

SV1
- Na górze na północ od west city (obok north city), zostało dodane więcej gonerów, myślę że exp jest wydajniejszy tam od 20-40%.
- Góra z Pterodactilami niedaleko od Goku House, zyskała na szybkości respienia się potworków, oprócz tego zostało dodane parę sztuk
- Góra naprzeciw central city - dodano tam znacznie więcej Pterodactili (resp myślę dobry nawet dla 2 osób expiących)
- Dodano trochę tigermanów po drodze z Dende Palace do North City
- Resp Ice Warriorów, obok wejścia do yeti zwiększony i dodane kilka sztuk więcej
- Resp Ice warriorów na górze pomieszanej z Winter Soldierami powiększony
- Dodano więcej destruktorów na daszkach w mieście na imegga planet
- Dodano commando w def roomach na vegecie, można je normalnie zabić mają 15 sec spawnu (Jednak wątpię aby się zrespiły gdy ktoś je zabiję)
- Dodano szafki z grzybkami na vegeta planet w obu miastach na siłowniach
- Dodany został system automatycznych rad dla graczy w postaci wiadomości typu orange na default chacie
- Dodano pz przy tp na nowych planetach (można było wbijać ze skullem z nich)

SV1/SV2
- Błąd z przelotem na immege od 350 lvl'a naprawiony
- Lekka optymalizacja systemu tone itemów

SV2
- Błąd z brakiem bossów naprawiony


RE: Changelog - Merida - 21-10-2016

Jak Dla Mnie Git :L


RE: Changelog - r e m i x - 21-10-2016

super update 10/10


RE: Changelog - Cive - 21-10-2016

no no calkiem spoko

- Dodany został system automatycznych rad dla graczy w postaci wiadomości typu orange na default chacie

czyli moge usunac z hotow /b czy wiesz, ze... ? Szczęśliwy


RE: Changelog - Raav - 21-10-2016

No i ślicznie, pięknie Uśmiech <- dwa słowa a tak dużo mówią :>


RE: Changelog - Dymek - 21-10-2016

(21-10-2016, 23:45)Vultur napisał(a): -Dodany został system automatycznych rad dla graczy w postaci wiadomości typu orange na default chacie

No, wprowadziłeś to, o czym Ci mówiłem juz za czasów bety v2 :>


+++


RE: Changelog - poulkulist - 21-10-2016

Jeszcze jakbyś zmienił godzine loterii to by było najlepiej. Teraz niby loteria jest co 6 godzin, ale nie ma losowania o 23 bo jest reset. Jakbyś cofnął loterie o 5minut, albo o godzine to nikogo to nie zaboliJęzyk
Oraz jakby się dostawało expa za % zadanego dmg z boosa, tzn. :zadam 5% to da mi 5% expa ale nie zaliczy bossa do achivementa.


RE: Changelog - biechu - 21-10-2016

(21-10-2016, 23:54)Dymek napisał(a):
(21-10-2016, 23:45)Vultur napisał(a): -Dodany został system automatycznych rad dla graczy w postaci wiadomości typu orange na default chacie

No, wprowadziłeś to, o czym Ci mówiłem juz za czasów bety v2 :>


+++

Bo andrzej potrzbuje zachety, powinienes o tym wiedziec Duży uśmiech


RE: Changelog - Xifreki - 22-10-2016

(21-10-2016, 23:54)poulkulist napisał(a): Jeszcze jakbyś zmienił godzine loterii to by było najlepiej. Teraz niby loteria jest co 6 godzin, ale nie ma losowania o 23 bo jest reset. Jakbyś cofnął loterie o 5minut, albo o godzine to nikogo to nie zaboliJęzyk
Oraz jakby się dostawało expa za % zadanego dmg z boosa, tzn. :zadam 5% to da mi 5% expa ale nie zaliczy bossa do achivementa.

ty tam boc dalej na malpach


@topic
jest dobrze, nie powiem zajebiscie tylko dlatego, ze przestalbys wtedy robic reszte Duży uśmiech

za czesto to info wjezdza, ogranicz moze lvlowo, zeby 100+ nie dostawali jakiegos spamu nie potrzbnego


RE: Changelog - Cive - 22-10-2016

vulti + za te tipy dla nobkow ale co 3 minuty wiadomosc to za czesto troche... proponuje co 15-20 min minimum


Menu