Forum PrioGames.com
Special Techniques and others! - Wersja do druku

+- Forum PrioGames.com (https://board.dbp.prioritygame.pl)
+-- Dział: Ogólne (https://board.dbp.prioritygame.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Newsy (https://board.dbp.prioritygame.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Special Techniques and others! (/showthread.php?tid=251)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Special Techniques and others! - Vultur - 26-06-2016

Cholera ile mam czekać na opinie paru starych wyjadaczy... ?!


RE: Special Techniques and others! - Cive - 26-06-2016

(26-06-2016, 00:51)Vultur napisał(a): Cholera ile mam czekać na opinie paru starych wyjadaczy... ?!

Przeciez pisalem

"Nie mialem za bardzo z kim testowac bo online bylo tylko 2 afkow bez auto heala ale na mcku costam popatrzylem

Spc-ten jego skill jest strasznie slaby na tych skilach/lvl dodatkowo mozna go uzyc bez balla np z gloverami a tak chyba nie powinno byc

tuffle-bardzo fajny ten skill zdecydowanie poprawi ta profesje

reszty nie testowalem bo samemu to lipa

ale zauwazylem jeszcze 2 chyba bledy

"6% szansy na zatrucie targetu, w przypadku zatrucia następuję po Sobie co jedną sekundę 5 hitów z kolorem i efektem pod blast / "

tylko 2 hity sa zamiast 5


"6% szansy na wyssanie ki pointów targetu (tylko gracz). Działa to w ten sposób, że w przypadku wyssania następuję po Sobie co jedną sekundę 3 wyssania. "

i tu rowniez sa tylko 2 wyssania zamiast 3 i moim zdaniem te wyssania beda troche za mocne powinno byc lvl x 1.5 zamiast lvl x 2"


Ogolnie to fakt, ze testy sa odpalone 24/7 jest do dupy bo praktycznie nikogo na nich nie ma, powinienes po prostu ustalic konkretna date kiedy wlaczysz testy na 2 h wtedy bedzie przynajmniej na kim testowac.


RE: Special Techniques and others! - Eletric - 26-06-2016

(26-06-2016, 01:04)Cive napisał(a):
(26-06-2016, 00:51)Vultur napisał(a): Cholera ile mam czekać na opinie paru starych wyjadaczy... ?!

Przeciez pisalem

"Nie mialem za bardzo z kim testowac bo online bylo tylko 2 afkow bez auto heala ale na mcku costam popatrzylem

Spc-ten jego skill jest strasznie slaby na tych skilach/lvl dodatkowo mozna go uzyc bez balla np z gloverami a tak chyba nie powinno byc

tuffle-bardzo fajny ten skill zdecydowanie poprawi ta profesje

reszty nie testowalem bo samemu to lipa

ale zauwazylem jeszcze 2 chyba bledy

"6% szansy na zatrucie targetu, w przypadku zatrucia następuję po Sobie co jedną sekundę 5 hitów z kolorem i efektem pod blast / "

tylko 2 hity sa zamiast 5


"6% szansy na wyssanie ki pointów targetu (tylko gracz). Działa to w ten sposób, że w przypadku wyssania następuję po Sobie co jedną sekundę 3 wyssania. "

i tu rowniez sa tylko 2 wyssania zamiast 3 i moim zdaniem te wyssania beda troche za mocne powinno byc lvl x 1.5 zamiast lvl x 2"


Ogolnie to fakt, ze testy sa odpalone 24/7 jest do dupy bo praktycznie nikogo na nich nie ma, powinienes po prostu ustalic konkretna date kiedy wlaczysz testy na 2 h wtedy bedzie przynajmniej na kim testowac.

Mogles tez dodac ze 90% starych wyjadaczy juz na dbp niegra.


RE: Special Techniques and others! - Vultur - 26-06-2016

Zatrucia i wyssania działają na 100% bo na prive to testowałem 2h więc wątpie aby tu nie działały..


RE: Special Techniques and others! - Rashelovsky - 26-06-2016

Jak dla mnie spoko tylko stuna zmniejszyć Na 2s dodatkowo zmień ten dmg o 30% w ludzi.


RE: Special Techniques and others! - Vultur - 09-07-2016

#nowe

- Poprawiony czar Namek Furie,
- Dodane 15% szansy na odzyskanie full ki po uderzeniu czaru mafuba - spc
- +50% DMG z balla na fuzji u Coolera


RE: Special Techniques and others! - this is sparta - 09-07-2016

human/videl spell Repair dalej nie działa
Janemba Doskok można spamować caly czas a postac sie nie przemieszcza .[a zadaje dmg]


RE: Special Techniques and others! - Vultur - 11-07-2016

Co do kolejnych testów to przekładam je na dzisiaj, bo wczoraj nie dałem rady Duży uśmiech


RE: Special Techniques and others! - Vultur - 11-07-2016

Jest ktoś?
JAK COŚ TS3 POKE


RE: Special Techniques and others! - Remix - 11-07-2016

(26-06-2016, 00:51)Vultur napisał(a): Cholera ile mam czekać na opinie paru starych wyjadaczy... ?!

przeciez nie gram typie o co ci chodzi


Menu