Forum PrioGames.com
Pomysły i Sugestie graczy (Ankieta) - Wersja do druku

+- Forum PrioGames.com (https://board.dbp.prioritygame.pl)
+-- Dział: Ogólne (https://board.dbp.prioritygame.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Newsy (https://board.dbp.prioritygame.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Pomysły i Sugestie graczy (Ankieta) (/showthread.php?tid=1435)

Strony: 1 2 3


Pomysły i Sugestie graczy (Ankieta) - Cive - 11-08-2018

Witajcie! 



Jako, że najważniejsze dla nas administracji jest zadowolenie graczy postanowiliśmy stworzyć tę o to ankietę. Chcemy wiedzieć czego oczekujecie od nas. Planujemy niedługo wprowadzić większy update i chcemy wiedzieć na czym mamy się skupić. Gorąco zachęcamy też do pisania tematów w dziale pomysły! 


@Każdy post nie związany z tematem będzie usuwany i karany warnem.



RE: Pomysły i Sugestie graczy (Ankieta) - maniek544 - 11-08-2018

z przedmiotów wpadłem na pomysł zrobienia itemkow do leczenia: tzn mamy teraz kibito bootsy i infernal turban, a jakby dodac tez jakis armorek/legi aby calkowity + z tych itemow oscylowal kolo 30-40%? + sprawdzenie czy na sio spca to dziala, mogloby byc ciekawe Duży uśmiech


RE: Pomysły i Sugestie graczy (Ankieta) - Hejtero - 11-08-2018

Nowe moby/zmiany w expie. Uważam, że o ile do 300 expi się jakoś w miarę, tak potem jest już spora przepaść, bo każde silniejsze mobki mają miliardy HP i trzeba expić praktycznie na tym samym co od 200+. Sagi też przeważnie koło 300 ma się już wszystkie zrobione, a z Tasków zostają Metalici które jakoś solo można zrobić i potem kaddishe, c13, na które już raczej trzeba mieć team. Dodałbym jakieś mobki, na które przesiadałoby się tak na 350+ i byłyby bardziej opłacalne niż wszystko na czym expiliśmy od 200.

Piszę to jako nowy gracz, bo to moja pierwsza edycja, być może jest jakaś dobra strategia na szybki reb, ale nie jest rozpowszechniana, nie zdziwiłbym się, bo grafiki na stronie i niektóre questy na wiki zawierają dalej nieaktualne już informacje, tak jak reb na 600, czy wymóg all medium questów do reba, nie wspominając już o absach/przyrostach/spellach czy lvlach na transy.


RE: Pomysły i Sugestie graczy (Ankieta) - Elendil - 11-08-2018

Zmienic caly upgrade system juz zrobilem o tym post na forum niedawno ale byl on zignorowany.

Zmniejszyc koszt senzu bp albo dodac jakies dorgi do zdobywania cckow w troche latwiejszy sposob.


RE: Pomysły i Sugestie graczy (Ankieta) - Rasmey - 11-08-2018

Dostane warna albo bana ale tej edycji już nic nie uratuje żeby nie było offtopa to skupcie się na pvp bawicie się dmg % a tak naprawdę cały system statusów jest do zmiany ,ludzie wchodzą się pobic  7osob rzuca się na typa 100agi a ten ich na fasolach stoi


RE: Pomysły i Sugestie graczy (Ankieta) - yalesz - 11-08-2018

- Zmienic upgrade system jak pisał @oliwier123 ew. zostawić ten co jest na broniach slabszych od Ulti, gdyż i tak ich nikt nie plusuje, ewentualnie do +4 latwo wbić, natomiast farmienie ulti broni wydaje się o wiele ciekawsze i eliminuje RNG co jest dodatkowym plusem

- imo nowe questy. nie wazne na jaki level, ale jakieś wymyślne, a nie podejdź i weź skrzynke Język ale też nie takie, że trzeba uzbierać 20 osób żeby go zrobić. możnaby cos popodkradać z innych otsów  Diabeł

- imo zmniejszyć cene za senzu i zrobić inny sposób na wywalanie hajsu.. zjeść plecak senzu to chwilka moment, a np maremaid comby watpie ze beda tak dropic x D

- nowe planety/systemy najlepiej związane z questami, aby urozmaicić rozgrywkę (na za 15 updateów bo wiadomo to nie chwilka robótki) zawsze warto pomarzyć

- ech te pvp co wszyscy płaczą.. ja tam się nie znam, ale vulpix mowil ze większych zmian nie będzie wprowadzał w trakcie edycji, imo to zły pomysł więc tak tylko to napiszę

@@
- powiększenie mapy z zenni eventem, bo na 3 fale na początku zbierało się 3 monetki X D
- dodanie możliwości zbierania HF w jakiś sposób bo jedno biedne okupowane drzewko w hellu wymięka

@@
- zwiększyć odrobinę drop szmatek + dodać szmaty do roznych mobów (np zolte imo ciezej zdobyc) ewentualnie niech przy robieniu diaxów szmat nie paliło / pozyskanie szmat z itemków(?)


RE: Pomysły i Sugestie graczy (Ankieta) - Lewandowski Orzel Polski - 11-08-2018

Inne:
1. Zlepienie power i ki force do jednego skilla + danie saiyanom 10% ki abso albo trunkowi 5/5 by byl jak drugi half saiyan. Dodanie opcji, ze daily mozemy oddac kolejnego dnia jak zapomnimy i potem mozemy wziac kolejne.
2. Wyjebanie buga z karma i zredukowania strat bez karmy. No dobra jest low rate i jak bez karmy mam na 600 stracic np 30 lvli to jednak troche za duzo. Jak karma nie bedzie zbugowana to duzo sie bedzie ryzykowac zbijajac ja i strata 30 lvli po prostu zniecheci ludzi do gry. Z reszta jaki jest sens tracic nic albo nagle 2 dni gry na jednej desce Szczęśliwy.
3. Nerfy zmudnych achievmentow ktory nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie robil bez taskera(zachecamy ludzi do "bocenia" na servie bez bota) lub zbyt wymagajacych przy duzej liczbie online(HF, zeni event)
Zmiany w expie : wyjebanie expa z dragon balli i cofniecie expa osobm ktore go przywolaly + oddanie kul.


RE: Pomysły i Sugestie graczy (Ankieta) - xelius - 11-08-2018

Dodanie npc, który skupuje itemy z hlvl mobów. Paranoja, że na h lvl ciężej z kasą niż na 200-300, z uwagi na cene ultra senzu/offline traina


RE: Pomysły i Sugestie graczy (Ankieta) - Hejtero - 11-08-2018

W sumie ten exp za kulki to taki pay to win, bo nikt sam nie zbierze kulek tylko skupują je po 500 pp... Dla mnie to trochę słabe że na low rate serwerze ludzie dostają po 100+ lvli za kulki mając ten 500/600

Kolejna luźna sugestia - achievementy powinny być na konto a nie na postać, w większości gierek i serwerów w które grałem drugą postać expiło się dużo szybciej, tutaj nie ma różnicy bo itemy aż tyle nie dają a statuy musisz robić od nowa... Trochę to bez sens że żeby dogonić nowa postacią tą starą potrzebujesz przeszło miesiąca, bo niektóre achiv wymagają 30+ dni na wbicie.
Do tego Status Pointy powinny być resetowane za kasę a nie ppki, ludzie powinni mieć swobodę w ich dobieraniu, a nie że jak idę na Battle Questa to wbijam Agi, to samo na Reba a potem musiałbym wyjebać 400 pp mając 80 statusów, żeby rozdać się na nowo w DMG np. Dużo ludzi z początku dało sobie w jakieś dmg/regen i potem byli w dupie, więc sobie darowali grę, bo dla nowego gracza wbicie 200/300 lvla trochę czasu zajmuje. Nie wiem czy Vultur ma taki zysk ze sprzedazy Minus pointów czy jak, ale tłumaczenie, że nie chce żeby ludzie co chwile zmieniali statusy jest słabe, bo dając cenę 100 dollarów np by to jakoś ograniczył.
Tak samo dmg PvP, balans był pod 33 i nagle zmieniacie w połowie na 42~ a jeszcze wcześniej jak była jakaś propozycja to powiedziałeś, że nie będzie tak istotnych zmian w trakcie edycji.
Ja nie ogarniam tego, że serwer ma parę lat a balans dalej leży... co tu się wcześniej działo?
Na niższym lvlu PvP wygląda ta, że albo spadasz w 2 sec albo nie da się Ciebie zabić.
Zanzoken jest zbyt użyteczny dla balowców, melasem takiego zabić bez stuna to porażka. Ktoś napisze, że taki balans jest że balowiec>melas, ale w takim razie nad kim ja mam mieć przewagę melasem? Balowiec ucieka zanzokenem i napierdala mnie, Tankowi chuja robie ? Mam się bić z innym melasem i wtedy lepsze skille wygrywają?


RE: Pomysły i Sugestie graczy (Ankieta) - Soolek - 11-08-2018

Dobra, jako że to moja 2 dłuższa edycja na tym serverze to sobie pozwole coś napisać. Na pierwszej na jakiej grałem ludzie napierdalali na ELF bocie, teraz elfa nie było, za to były jakieś AHK i Taskery. Okej rozumiem, nie idzie się pozbyć wszystkiego.

Proponowałbym zmianę banów za jakiegoś taskera na bieżni na 7dni, a nie na rok bo nie oszukujmy się ludzie po dostaniu takiego bana nie wrócą na ten server wiedząc, że niektórzy bocą lvle a oni mają taką kare za jakiegoś taskera na TP.

Kolejna kwestia to PVP DMG, albo zrobić jeden porządny i nie zmieniać tego co 2-3dni bo jest to wręcz WKURWIAJĄCE. Bardziej proponowałbym ogarnąć Status punkty, a nie jakieś procenty. Zmniejszyć maksymalną ilość Agility z 100pkt na 50pkt ewentualnie zrobić 2 oddzielne Statusy na MEELE ABSO i KI ABSO mające po 50pkt.

Poruszę jeszcze kwestie kul, a mianowicie expa za nie... na serverze na którym nie wbija się na wyższym lvlu po 100lvli dziennie nie powinno mieć miejsca tak spory exp za kule. Na 500 dostajesz 630lvl, 130lvli za kule? Toć tego by w tydzień nie wbił. Niby był nerf z 5,4kk na 1lvl ale co by sie wtedy działo jakby to zostało? Uważam, że powinno dawać albo z 25lvli niezależnie od posiadanego poziomu, albo znerfić dany exp bo jest zbyt duży jak na ten x rate.

Jak ktoś napisał już wyżej, dodać jakieś ciekawe questy, nie w stylu zabij, otwórz skrzynke. Coś ciekawego, do rozkminiania. Tak, tak sporo z tym roboty ale nowości przyciągają ludzi.


Menu