Forum PrioGames.com
Launcher - Wersja do druku

+- Forum PrioGames.com (https://board.dbp.prioritygame.pl)
+-- Dział: Ogólne (https://board.dbp.prioritygame.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Newsy (https://board.dbp.prioritygame.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Launcher (/showthread.php?tid=1245)

Strony: 1 2 3


RE: Launcher - Xoda - 15-03-2018

Problem jest taki ze teraz masz bota i w myszkach i klawiaturach ja to samo mam ze w myszcze lub w klawiaturze moge se ustawic auto heal/senzu i nawet auto spell i moge zrobic ze randomowo uzywa a nie ze co dokladne 1.8 sec itd tak ze niewykryje bota. co prawda niebedzie expienia na bocie 24/7.
To samo ze przy obrocie mi uzywa odrazu spella.
Teraz nietylko software daje przewage a takze hardware.

+ utrudniajac dostep do bota daje przewage niektorym a zabiera niektorym nie ze jestem przeciwko OT Cliencie tylko obydwa maja + i - .


RE: Launcher - Cive - 15-03-2018

(15-03-2018, 21:33)Xoda napisał(a): Problem jest taki ze teraz masz bota i w myszkach i klawiaturach ja to samo mam ze w myszcze lub w klawiaturze moge se ustawic auto heal/senzu i nawet auto spell i moge zrobic ze randomowo uzywa a nie ze co dokladne 1.8 sec itd tak ze niewykryje bota. co prawda niebedzie expienia na bocie 24/7.
To samo ze przy obrocie mi uzywa odrazu spella.
Teraz nietylko software daje przewage a takze hardware.

+ utrudniajac dostep do bota daje przewage niektorym a zabiera niektorym nie ze jestem przeciwko OT Cliencie tylko obydwa maja + i - .

Z tym, ze w otc mozna zrobic tak jak jest to na innym servie db tzn, ze przy obrocie uzywa spella co sie ustawia komenda !controlbind_kamehameha czy cos kolo tego calkiem praktyczne a co do makr w myzce to coz za cos wkoncu sie placi kupujac ta myszke.


RE: Launcher - demonsofdrago - 16-03-2018

(15-03-2018, 21:06)Bull Senpai napisał(a): No ta edycja s2 co byla tez no cheat na normalnym cliencie i co duzo botow bylo? Uśmiech

Niestety ja znam z 15+ osób które używały elfa na tej edycji. Owszem nie działały żeczy typu auto spell lub target, lecz działały skrypty. W pvp dużo nie było można z tym zrobić ale prawie wszystkie z moich achievementow na tamtej edycji byle zrobione przez elfa. Dodać to tego jeszcze buga z autolootem to topka biegała z achievementami i prawie full eq w tydzień bez wydawania kasy. Z tego co pamiętam to maga zrobiliśmy w 3 dzień edycji.
A po co ci teraz elf do expa? Ustawiasz się pod jakaś ścianę respa odpalasz sobie byle jakie macro żeby ci spamił hoty na spell, senzu, heal i idziesz afk. Masz teraz do tego autoloota to nie musisz się martwić o niczym.


RE: Launcher - Invisiblity - 16-03-2018

(15-03-2018, 21:33)Xoda napisał(a): Problem jest taki ze teraz masz bota i w myszkach i klawiaturach ja to samo mam ze w myszcze lub w klawiaturze moge se ustawic auto heal/senzu i nawet auto spell i moge zrobic ze randomowo uzywa a nie ze co dokladne 1.8 sec itd tak ze niewykryje bota. co prawda niebedzie expienia na bocie 24/7.
To samo ze przy obrocie mi uzywa odrazu spella.
Teraz nietylko software daje przewage a takze hardware.

+ utrudniajac dostep do bota daje przewage niektorym a zabiera niektorym nie ze jestem przeciwko OT Cliencie tylko obydwa maja + i - .

to co opisales nazywa sie macro : /


RE: Launcher - yalesz - 16-03-2018

(16-03-2018, 05:50)demonsofdrago napisał(a):
(15-03-2018, 21:06)Bull Senpai napisał(a): No ta edycja s2 co byla tez no cheat na normalnym cliencie i co duzo botow bylo? Uśmiech

Niestety ja znam z 15+ osób które używały elfa na tej edycji. Owszem nie działały żeczy typu auto spell lub target, lecz działały skrypty. W pvp dużo nie było można z tym zrobić ale prawie wszystkie z moich achievementow na tamtej edycji byle zrobione przez elfa. Dodać to tego jeszcze buga z autolootem to topka biegała z achievementami i prawie full eq w tydzień bez wydawania kasy. Z tego co pamiętam to maga zrobiliśmy w 3 dzień edycji.
A po co ci teraz elf do expa? Ustawiasz się pod jakaś ścianę respa odpalasz sobie byle jakie macro żeby ci spamił hoty na spell, senzu, heal i idziesz afk. Masz teraz do tego autoloota to nie musisz się martwić o niczym.


ale tego buga to nawet nie wstawiaj tutaj. powinniście byli to zgłosić a nie wykorzystywać, więc akurat to wasza wina ; )


RE: Launcher - demonsofdrago - 16-03-2018

Cytat:ale tego buga to nawet nie wstawiaj tutaj. powinniście byli to zgłosić a nie wykorzystywać, więc akurat to wasza wina ; )

A nie zgłosiliśmy? Jak byśmy nie siedzieli na tsie żeby Vultur wbił nikt by o tym nie wiedział. Mogliśmy całkowicie rozpierdolić wam edycje i rozdawać info jak się go robiło lub nawet rozdawać po backpacku z wszystkimi przedmiotami do questów + backpack credit card. Sami oddalismy wszystko i poprosiliśmy o delete.


RE: Launcher - Xoda - 16-03-2018

(16-03-2018, 08:44)Invisiblity napisał(a):
(15-03-2018, 21:33)Xoda napisał(a): Problem jest taki ze teraz masz bota i w myszkach i klawiaturach ja to samo mam ze w myszcze lub w klawiaturze moge se ustawic auto heal/senzu i nawet auto spell i moge zrobic ze randomowo uzywa a nie ze co dokladne 1.8 sec itd tak ze niewykryje bota. co prawda niebedzie expienia na bocie 24/7.
To samo ze przy obrocie mi uzywa odrazu spella.
Teraz nietylko software daje przewage a takze hardware.

+ utrudniajac dostep do bota daje przewage niektorym a zabiera niektorym nie ze jestem przeciwko OT Cliencie tylko obydwa maja + i - .

to co opisales nazywa sie macro : /

Wiem ze sie nazywa macro ale poprostu mi chodzi o to ze czy bedzie bot czy go niebedzie to niema znaczenia. bo i tak bota na expie sie nieuzywa jak mozna dostac delete. czy tam nawet 5 dni bana bo na dbp 24h to jest za duzo czasu.


RE: Launcher - Cive - 16-03-2018

(16-03-2018, 05:50)demonsofdrago napisał(a):
(15-03-2018, 21:06)Bull Senpai napisał(a): No ta edycja s2 co byla tez no cheat na normalnym cliencie i co duzo botow bylo? Uśmiech

Niestety ja znam z 15+ osób które używały elfa na tej edycji. Owszem nie działały żeczy typu auto spell lub target, lecz działały skrypty. W pvp dużo nie było można z tym zrobić ale prawie wszystkie z moich achievementow na tamtej edycji byle zrobione przez elfa. Dodać to tego jeszcze buga z autolootem to topka biegała z achievementami i prawie full eq w tydzień bez wydawania kasy. Z tego co pamiętam to maga zrobiliśmy w 3 dzień edycji.
A po co ci teraz elf do expa? Ustawiasz się pod jakaś ścianę respa odpalasz sobie byle jakie macro żeby ci spamił hoty na spell, senzu, heal i idziesz afk. Masz teraz do tego autoloota to nie musisz się martwić o niczym.

Wiadomo, ze calkiem botow nigdy sie nie wyeliminuje dazy sie do ich ograniczenia a reszte wylapuje wladza. Na poprzedniej edycji duzo deletow rozdalem za wlasnie takie expienie tzn ustawienie sie na respie i spamienie spella na jakims taskerze czy innym czyms


RE: Launcher - Bull Senpai - 17-03-2018

W sumie bez sensu takie pisanie vultur swego zdania nie zmieni zapewne Uśmiech caly on, wiec chlopoki koniec tematu nie pozdrawiam.


Menu