Archiwum Shoutboxa
avatar
https://i.imgur.com/OXddZqa.png Grafnastyk możesz na wiki dodawać Chory
21 Sep 02:07
avatar
btw kolejny quest na przynieś mi x dam Ci y i elo. Można to było jakoś fajnej zrobić.
21 Sep 02:04
avatar
00:57 You see a jigoku goz belt (Arm:20) that has energy for 4315 minutes left. It weighs 200.00 oz. Wearing this item train you to 130 train points. Bez szału Vultur, mogłeś się bardziej postarać, mam nadzieję że reszta itemków jest lepsza z tego czegoś, nie chce mi się dłużej biegać wbiłem tylko obczaić, myślałem, że dłużej zejdzie mi ten quest. Ten Hell Box z nagrody to też op, bo mi aż Salamandra Skina dał Duży uśmiech. Jak to losowa nagroda to imo w chuj niesprawiedliwe jak ktoś coś op może dostać, chyba że da się to jakoś powtarzać, albo box leci z mobków?
21 Sep 02:00
avatar
RNG jest ze mną, w PoE fart ostry, tutaj z nudów wbiłem i zrobiłem arenke z Kadishami, a zawsze combo za full hp po paru zabitych było.
21 Sep 01:04
avatar
Full Agi raczej nie solował nikogo wcześniej. Nie wiem jak teraz, ale przed zmianą stałem typka z 100 power i 140 sworda gdzieś na samej gran aurze, tyle że ja będąc full agi też mu chuja robiłem.
20 Sep 20:37
avatar
nie wiem jak po zmianie agi w pvp, ale wczesniej nie miales po co isc w dps skoro i tak full agi cie rozkurwial 1v1 Szczęśliwy
20 Sep 20:25
avatar
No chyba, że forever Full Agi to wtedy da się dobrze rozdać.
20 Sep 20:24
avatar
Tu nie da się dobrze rozdać statusów, bo różne rzeczy wymagają ich różne rozmieszczenie. Np zrób DPSem Arenki bez Full Agi, Trunkiem na skilach 136/136 i 90 agi nie mogę ustać Kaddishy(może słaby przykład bo to ostatni mobek, ale generalnie arenki wymagają dużo Absa). Poza tym większość nowych nie wie jeszcze co jest najlepsze i jak się rozdać, raczej słabo się nagle przekonać, że te 40 dane w power trochę Cię ogranicza pod względem wyboru expowisk czy zrobienia arenek.
20 Sep 20:24
avatar
@Vultur pytales co jeszcze wprowadzić - zapamiętywanie rozstawienia plecaków Szczęśliwy niby drobiazg, nie wiem czy trudno to zrobić, ale miły dodatek - imo
20 Sep 20:12
avatar
Ci co odeszli nawet niech nie myślą żeby wracać... większość z nich jest niestabilna umysłowo i zawsze to się tak kończy, że wychodzą po chwili bo coś się nie podoba X D nowi gracze nawet teraz się pojawiają, a PP jest dalej do kupna w grze - 400cc to jest bardzo niewielka cena jak za 100pp. x D
20 Sep 20:09
avatar
Ale proste jest to ze Rozdasz dobrze pkt>Nic Nieplacisz>Rozdasz zle>twoj blad za ktory placisz.
20 Sep 20:07
avatar
Może się nie znam Vultur, ale jakby to wszystko "Fajne" z sms shopu było tańsze to sądzę, że więcej osób by to kupiło i możliwe, że byś więcej zarobił. Ja rozumiem że nie gra po 700 osób jak na starcie a z czegoś trzeba dedyka opłacić, ale skoro gra dużo mniej osób to chyba można też tańszy dedyk wziąć. Z własnego doświadczenia wiem(co już powtarzałem nie raz), że cokolwiek teraz zrobisz to nie wrócą ludzie, którzy już odeszli, jedyna opcja na drugą szansę dla nich to nowy serwer z dopracowanym PvP i zmianami, które weszły o wiele za późno mimo dużego odezwu ze strony graczy. Nie będę tu pisał oczywistych rzeczy ma temat serwera, bo i tak zostaną usunięte. Sądzę że powinieneś dobrze przemyśleć sytuacje statusów i kosztu ich resetowania, pomyśl nad innym sposobem zarobienia na tym, 50 pp za 10 pkt to za dużo, znam sporo osób, które przestały przez to grać.
20 Sep 20:04
avatar
"juz" Szczęśliwy
20 Sep 18:48
avatar
ja juz nie mam co robic
20 Sep 18:29
avatar
pvp i endgame najwazniejsze
20 Sep 18:29
avatar
jakbys wprowadził wszystko co po ofc. to w sumie nic wiecej nie potrzeba x D chyba ze mounty (lul)
20 Sep 17:50
avatar
Coś jeszcze?
20 Sep 17:40
avatar
ofc. rozwój contentu (questy,moby etc), rozwój automatycznych eventów, fly system, nowe grafiki postaci, ożywienie PvP, endgame Uśmiech
20 Sep 17:40
avatar
Mam bardzo dużo pomysłów i myślę, że się pokrywają z waszymi oczekiwaniami... Uśmiech
20 Sep 17:38
avatar
Generalnie większość z tematu o waszych propozycjach została wyczerpana, oprócz "prze oczekiwanego" Fly Systemu, co byście chcieli zobaczyć w następnych aktualizacjach, pewnie i tak założę temat. Oprócz rozwoju contentu ofc, automatycznych eventów? Co by was bardziej zachęciło do gry i expienia?
20 Sep 17:37

Menu