Forum PrioGames.com

Pełna wersja: ankieta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czy chcielibyscie zeby bot byl dozwolony tylko dla achivimentow a uzywanie bota pod expa i pvp=delete postaci              Tak Lub Nie






Chcecie zeby na servie doszedl auto loot np !autoloot add, monkey skin? tak lub nie




a Takze Musimy poprosic vultura zeby zrobil to ze bot bd dozwolony do achivow bo moim zdaniem nikomu recznie sie nei bd chcialo robic relogow,jagod,emotek,shopaholica,1k kili,
dopiska
autoloot tak ,
bot nie
Żadnego bota plus gdzie pozwolenie na "ankietę" bez ankiety?
autoloot, dodanie mapclicka...dla kogoś kto całe życie w każdej tibii biegał myszą, to katorga
map click jest zrobiony po to zeby bylo latwiej dogonic ballowca. ale wedlug mnie powinien zrobic tak ze map click dziala jak niemasz czerwonych mieczykow.
+ specjalnie bylo ulatwienie achivow zeby sie latwiej je robilo + od czego masz taskera? jedynie jagody zajma 1.5h recznie.
(27-05-2017, 18:21)Savage napisał(a): [ -> ]autoloot tak ,
bot nie

to mowisz zeby bota nie dac? to wolisz biegac z 2 dni+ recznie robiac jagody z 1 dzien siedziec w pz np robic relogi klikac przez 3 dni co 4 sekundy emotki?
to brawo ty jak wykonasz w ciagu miesiaca 20 agi i 20 powera
Autoloot napewno
bot do achivow nie potrzebny mozna po prostu zmniejszyc ilosc/czas za done achi.
cos z senzu mozna by bylo zrobic ale tylko do pve ,zeby w pvp nie bylo to wykorzystywane
(27-05-2017, 18:35)Marshall De Teach napisał(a): [ -> ]
(27-05-2017, 18:21)Savage napisał(a): [ -> ]autoloot tak ,
bot nie

to mowisz zeby bota nie dac? to wolisz biegac z 2 dni+ recznie robiac jagody z 1 dzien siedziec w pz np robic relogi klikac przez 3 dni co 4 sekundy emotki?
to brawo ty jak wykonasz w ciagu miesiaca 20 agi i 20 powera
20 agi i 20 powera to ja ci w dzien zrobie lol. nawet w 6-8h to zrobisz. dalej mnie ciekawi czm jeszcze niema kogos z 600 lvlem
(27-05-2017, 18:36)Adoxv20 napisał(a): [ -> ]
(27-05-2017, 18:35)Marshall De Teach napisał(a): [ -> ]
(27-05-2017, 18:21)Savage napisał(a): [ -> ]autoloot tak ,
bot nie

to mowisz zeby bota nie dac? to wolisz biegac z 2 dni+ recznie robiac jagody z 1 dzien siedziec w pz np robic relogi klikac przez 3 dni co 4 sekundy emotki?
to brawo ty jak wykonasz w ciagu miesiaca 20 agi i 20 powera
20 agi i 20 powera to ja ci w dzien zrobie lol. nawet w 6-8h to zrobisz. dalej mnie ciekawi czm jeszcze niema kogos z 600 lvlem

to dawaj jak ty taki kozak ze z botem jakos edycje temu w ciagu 2 dni na coolerze nie miales 20 agi i 20 powera a teraz w 8h zrobisz to dawaj pokazuj mi to kozaku
Stron: 1 2