Forum PrioGames.com

Pełna wersja: ANKIETA - VULTI
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Proszę się wypowiadać po za klikaniem opcji Uśmiech
Pomimo tego, że z początku trochę mi to przeszkadzało i wkurzało, to jednak jestem za tym żeby te moby się respiły bo w sumie fajnie jest.

A co do senzu. To nie widzę jakoś tego, żeby można było spamować senzu. I wolę żeby było tak jak jest. Przynajmniej jakieś utrudnienie.
1,4 oczywiście ?
Spamowanie senzu i masz pvp bez sensu bo ktoś będzie klikać na spam... Mobki na ekranie bardzo wkurzajace. Ale to będą uroki w trudności gubienia pz. Na respach.
Nie wiem jak w ogóle można było oddać głos na spam senzu. To już widzę co tu się będzie działo.
Co do senzu - strasznie to denerwuje jak misniesz się o kilka setnych i to często powód zgona czy na pve czy na pvp. Najbardziej przeszkadza to na low lvl. Ułatwi to grę nowym chodź też ułatwi trochę pvp bo nie będziesz musiał się martwić o przestrzelenie


Co do mobow to niech zostanie jak jest. Pomaga to z expem jak nie ma map clicka oraz nikt ci respa nie bloknie.


Czyli wybrałem opcje 1 i 4
hmm...
czy odpowiedź 4 to chodzi o to, ze senzu i tak sie uzywa raz na okolo 2 sekundy jezeli klikamy caly czas? przynamniej ja tak zrozumialem..
jezeli tak to Raav co się bedzie dziać oświeć nas.. do tej pory bot to robil więc nie będzie w ogole roznicy






spoczko juz myslalem ze ja zle zrozumialem x D
Pomyliło mi się, więc nie patrz na to co pisałem.
1 i 4
1/4
Stron: 1 2 3