Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Layout
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Layout acc makera został lekko odświeży, czyt. napisy w głównych kolumnach Uśmiech
Ja tam różnicy nie widzę Haha Szczęśliwy
(23-05-2017, 08:27)Rashelovsky napisał(a): [ -> ]Ja tam różnicy nie widzę Haha Szczęśliwy

No nie gadaj, różnica jest ale obecnie napisy są niewyraźne czyt. mało czytelne, po staremu było lepiej. Uśmiech
Te gwiazdki co lataja za kursorem to dla Szmul zrobiles chyba Niezdecydowany
gwiazdki bekowe Szczęśliwy

Dla mnie spoko ;]
Wywal ten efekt z kursora, muli tylko stronę...
(23-05-2017, 09:48)Gosia napisał(a): [ -> ]
(23-05-2017, 08:27)Rashelovsky napisał(a): [ -> ]Ja tam różnicy nie widzę Haha Szczęśliwy

No nie gadaj, różnica jest ale obecnie napisy są niewyraźne czyt. mało czytelne, po staremu było lepiej. Uśmiech

Dokładnie,według mnie również napisy są mało czytelne.
dla mnie czytelniejsze ale z tego co czytam dochodze do wniosku ze jestem dziwny, ale na milosc boska wyjeb te gwiazdki bo raka dostalem Szczęśliwy
(23-05-2017, 14:54)Invisiblity napisał(a): [ -> ]dla mnie czytelniejsze ale z tego co czytam dochodze do wniosku ze jestem dziwny, ale na milosc boska wyjeb te gwiazdki bo raka dostalem Szczęśliwy

Gwiazdki zostały usunięte i czcionka w głównym menu, jednak tytuły w podkategoriach zostają czcionką dragon ballową bo nadają klimatu.