Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Nocheat
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam , 
Mam pytanko czy na s2 fun/nocheat gracze bd mogli odpalać elfa czy bd cos podobnego do starego nocheta ?,
bo jak można odpalać to dupa a nie nocheat.
Wiemy że są osoby co lubią pograć bez bota i osiągać wszystko własnoręcznie .
(21-05-2017, 16:58)this is sparta napisał(a): [ -> ]Witam , 
Mam pytanko czy na s2 fun/nocheat gracze bd mogli odpalać elfa czy bd cos podobnego do starego nocheta ?,
bo jak można odpalać to dupa a nie nocheat.
Wiemy że są osoby co lubią pograć bez bota i osiągać wszystko własnoręcznie .

Odpalić się będzie dało, ale czy będzie się dało expić to już druga sprawa Uśmiech
Zabezpieczeniem nie musi być client, a silnik też może być...

A z czasem może i wprowadzę dodatkowo zabezpieczenie z no cheata Uśmiech
(21-05-2017, 18:05)Vultur napisał(a): [ -> ]
(21-05-2017, 16:58)this is sparta napisał(a): [ -> ]Witam , 
Mam pytanko czy na s2 fun/nocheat gracze bd mogli odpalać elfa czy bd cos podobnego do starego nocheta ?,
bo jak można odpalać to dupa a nie nocheat.
Wiemy że są osoby co lubią pograć bez bota i osiągać wszystko własnoręcznie .

Odpalić się będzie dało, ale czy będzie się dało expić to już druga sprawa Uśmiech
Zabezpieczeniem nie musi być client, a silnik też może być...

A z czasem może i wprowadzę dodatkowo zabezpieczenie z no cheata Uśmiech

fajnie by bylo jakbys odrazu wprowadzil te zabezpieczenie z no cheata
Witajcie!
Rowniez uwazam, ze wprowadzenie zabepieczen z n/c to dobry pomysl.
Calkowicie wyeliminowac boty (elfa oczywiscie, bo kto bedzie chcial ryzykowac to bedzie leciec na macro na achievy czy cos) - wtedy dopiero bedzie prawdziwy no cheat Duży uśmiech

Pozdrawiam ;]
(21-05-2017, 19:58)Cive napisał(a): [ -> ]
(21-05-2017, 18:05)Vultur napisał(a): [ -> ]
(21-05-2017, 16:58)this is sparta napisał(a): [ -> ]Witam , 
Mam pytanko czy na s2 fun/nocheat gracze bd mogli odpalać elfa czy bd cos podobnego do starego nocheta ?,
bo jak można odpalać to dupa a nie nocheat.
Wiemy że są osoby co lubią pograć bez bota i osiągać wszystko własnoręcznie .

Odpalić się będzie dało, ale czy będzie się dało expić to już druga sprawa Uśmiech
Zabezpieczeniem nie musi być client, a silnik też może być...

A z czasem może i wprowadzę dodatkowo zabezpieczenie z no cheata Uśmiech

fajnie by bylo jakbys odrazu wprowadzil te zabezpieczenie z no cheata

Nie wiem jak się wyrobię czasowo jednak dużo tego wszystkiego, a nie mam jeszcze porobionych rzeczy wszystkich z samych założeń Język
(21-05-2017, 20:02)Mastux napisał(a): [ -> ]Witajcie!
Rowniez uwazam, ze wprowadzenie zabepieczen z n/c to dobry pomysl.
Calkowicie wyeliminowac boty (elfa oczywiscie, bo kto bedzie chcial ryzykowac to bedzie leciec na macro na achievy czy cos) - wtedy dopiero bedzie prawdziwy no cheat Duży uśmiech

Pozdrawiam ;]

Jak będzie czas to wprowadzę Oczko
tu napisze bo changelog zamkniety

Główne zmiany:

- Nowy Skill w Status Systemie "Dexterity", za każdy punkt 50 walk speeda+max speeda
- Nowy Skill w Status Systemie "Regeneration", za każdy punkt 50 hp/ki sec gdy jesteśmy najedzeni


a nie lepiej, zeby te regeneration zwiekszalo heal? Albo chociaz niech daje te hp/ki gdy nie jestesmy najedzeni tez
(21-05-2017, 20:50)Cive napisał(a): [ -> ]tu napisze bo changelog zamkniety

Główne zmiany:

- Nowy Skill w Status Systemie "Dexterity", za każdy punkt 50 walk speeda+max speeda
- Nowy Skill w Status Systemie "Regeneration", za każdy punkt 50 hp/ki sec gdy jesteśmy najedzeni


a nie lepiej, zeby te regeneration zwiekszalo heal? Albo chociaz niech daje te hp/ki gdy nie jestesmy najedzeni tez

Nie bo był zbyt op, jest ok jak jest a to nie jest odpowiedni temat Uśmiech
Vultur a myślałeś nad zmniejszeniem ilości używania Emotek do achiva? Ręcznie klikać na hocie to będzie trwało miesiąc chyba za 1Punkt, (przy moim czasie na grę)
mam wrażenie ze ta edycja bedzie problematyczna. bo ludzie beda reportowac i plakac na boty Szczęśliwy
Stron: 1 2 3 4