Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Ważne by Vultur :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Oby sie nie sprawdzilo to co piszecie Szczęśliwy ale brzmi to tak wiarygodnie Szczęśliwy
(14-05-2017, 22:56)Invisiblity napisał(a): [ -> ]
(14-05-2017, 22:26)Tobby napisał(a): [ -> ]Pierwsze poi trwało kilkanaście godzin. Wtedy elfa nie było Oczko

Ale bylo milion innych botow

No tak...tibia auto, blackd i gg. Powiedz mi, ze wszyscy używali kilkanaście godzin bota Oczko. Znajdę tibia cama z pierwszego poi i się zdziwisz.
A co to za problem dac tibie na 2 monitor i patrzec ? Szczęśliwy
pytanie jest czy za delete na 1 konto jest ban na wszystkie Smutny(
(14-05-2017, 23:30)Tobby napisał(a): [ -> ]
(14-05-2017, 22:56)Invisiblity napisał(a): [ -> ]
(14-05-2017, 22:26)Tobby napisał(a): [ -> ]Pierwsze poi trwało kilkanaście godzin. Wtedy elfa nie było Oczko

Ale bylo milion innych botow

No tak...tibia auto, blackd i gg. Powiedz mi, ze wszyscy używali kilkanaście godzin bota Oczko. Znajdę tibia cama z pierwszego poi i się zdziwisz.
poi i titanium i rebelion quest to sa dwie inne rzeczy na poi jak padniesz to team na ciebie poczeka i nadrobisz padniesz na rebelionie lub titanium i masz po quescie do konca edycji? lub ci sie uda z random teamem zrobic co na dbp predzej sie doczekasz konca edycji.

+ z ta edycja bedzie jak vicodin mowi

+ bardziej sie bedzie oplacalo dzielic z kims chara niz robic dwa osobne. to samo robilem z aelem na db* dzielilismy 1 chara i online 24/7
to samo bysmy tu zrobili i chuj top 1 600 a za nami 450. co z tego ze jest stamina jak bedac online 24/7 pozwala mi robic questy 300% szybciej do tego skillowac na kolcach 24/7 bo niemusze wydawac ppkow na 2 chary.
Co do titanek racja. Ogólnie uprościłbym questy typu hard...
(14-05-2017, 23:54)Adoxv20 napisał(a): [ -> ]
(14-05-2017, 23:30)Tobby napisał(a): [ -> ]
(14-05-2017, 22:56)Invisiblity napisał(a): [ -> ]
(14-05-2017, 22:26)Tobby napisał(a): [ -> ]Pierwsze poi trwało kilkanaście godzin. Wtedy elfa nie było Oczko

Ale bylo milion innych botow

No tak...tibia auto, blackd i gg. Powiedz mi, ze wszyscy używali kilkanaście godzin bota Oczko. Znajdę tibia cama z pierwszego poi i się zdziwisz.
poi i titanium i rebelion quest to sa dwie inne rzeczy na poi jak padniesz to team na ciebie poczeka i nadrobisz padniesz na rebelionie lub titanium i masz po quescie do konca edycji? lub ci sie uda z random teamem zrobic co na dbp predzej sie doczekasz konca edycji.

+ z ta edycja bedzie jak vicodin mowi

+ bardziej sie bedzie oplacalo dzielic z kims chara niz robic dwa osobne. to samo robilem z aelem na db* dzielilismy 1 chara i online 24/7
to samo bysmy tu zrobili i chuj top 1 600 a za nami 450. co z tego ze jest stamina jak bedac online 24/7 pozwala mi robic questy 300% szybciej do tego skillowac na kolcach 24/7 bo niemusze wydawac ppkow na 2 chary.

O kurczę, tylko spodziewam się, że przy 25% dmg to dwie postacie bez medów więcej zrobią niż jedna po medach... questach... itd itp :Język
Przy takim DMG liczy się ilość osób, DBP tego nigdy nie miało Uśmiech
Zobaczymy czy ktoś wam napisze nowego bota Uśmiech
I czy pilnowanie go będzie opłacalne Uśmiech

Edycje nie kończą się przeze mnie... Tylko przez liczbę graczy... Dlaczego na pxg nie kończą się edycję bo mają dużo graczy... w innych grach podobnie... Nigdy nie robiłem resa jak było powyżej 50 graczy Uśmiech
Wsumie mozesz Sobie ryzykowac Twoj server Szczęśliwy Crash kiedys na wono pamietam tez taka maniane odjebal i na dbko tez mi sie zdazylo Szczęśliwy Wyjebal client gdzie nie szlo odpalic elfa to z 500 graczy zostalo 50 SzczęśliwyD Odrazu po 2 czy 1 dniu sie otrzasnol i oddal normalnego clienta Szczęśliwy
Nie wiem czemu wy jestes tak bardzo na NIE nastawieni do tego braku bota bo ktos bedzie mial wiecej czasu niz wy? Nie na kazdej edycji trzeba byc top 1 ja jestem pozytywnie nastawiony
(15-05-2017, 00:26)Cive napisał(a): [ -> ]Nie wiem czemu wy jestes tak bardzo na NIE nastawieni do tego braku bota bo ktos bedzie mial wiecej czasu niz wy? Nie na kazdej edycji trzeba byc top 1 ja jestem pozytywnie nastawiony

+1. Będzie można bardziej wczuć się w klimat gry i osiągniecie czegoś będzie bardziej cieszyć. Z botem to taka drętwa radość.
(15-05-2017, 00:26)Cive napisał(a): [ -> ]Nie wiem czemu wy jestes tak bardzo na NIE nastawieni do tego braku bota bo ktos bedzie mial wiecej czasu niz wy? Nie na kazdej edycji trzeba byc top 1 ja jestem pozytywnie nastawiony

Chodzi o to ze jak od nas polowa teamu ma czas zeby grac 1-2h dziennie to po co wbijac? jak teraz bez masy 5-7 typa nawet niemasz co wbijac zeby ugrac cos pvp jedynie ci zostaje pve serwer a jesli myslisz ze my tu gramy dla pve ktore juz robilismy 100000000000x to sie mylisz.

Niedosc ze bota niebedzie to jeszcze zmiana dmg jak teamow niebedzie.

Ja i aelo niewbijamy > biechu reszta tez niewbija my niewbijamy > sall akiny niewbijaja > zostaje pve serw. bo to dzieki nam edycje zawsze sie trzymaly bylo widac to po tym s1 sall akiny odeszly z 80 typa na 50. bo my tez przestalismy grac.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17