Forum PrioGames.com

Pełna wersja: nowe potwory
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
(07-05-2017, 18:57)machen napisał(a): [ -> ]uwierz mi jest pare osób które by pomogło z mapami potworami i pomysłami a gdybys ty miał czas naprawdę na duzy update ots to rashel by znalazł tez czas na zrobienie ci tych grafik

rashel nie umiał zrobić grafiki lalki a co dopiero postaci ze wszystkimi ruchami, więc twoje pojęcia jest dość słabe na temat jego zdolności...
ale chętnie zobaczę jak Ty rysujesz jakieś grafiki albo pomagasz w jakikolwiek inny sposób a nie komentujesz bo tego nienawidzę, jak ktoś coś krytykuje a nic nie wkłada w ten ots Uśmiech
bardzo chętnie nie widze problemu tylko akurat grafik nie zrobie bo też tego nie robiłem nigdy mapy itp. mogę pomoc ale ty byś musiał spędzać czas na ts z nami wtedy godzinami po po 20 min dziennie to niestety się nic nie zrobi taka prawda a ty tego czasu nie chcesz wkładać w ots bo jak wejdziesz na ts to czassami nie masz czasu dać komuś PP za przelew a co dopiero spędzać godziny na update
Od 0 rysować nie umiem ale edytować to umiem Szczęśliwy itemy mogę zrobić mapy z nowymi gruntami ale transow nie Szczęśliwy chociaż jak może bym nad tym posiedział to bym sie nauczył bo szybko sie uczę i jeśli chodzi o pomoc to zawsze jak będę w stanie to coś mogę zrobić jeśli tylko będę umiał
(07-05-2017, 19:03)machen napisał(a): [ -> ]bardzo chętnie nie widze problemu tylko akurat grafik nie zrobie bo też tego nie robiłem nigdy mapy itp. mogę pomoc ale ty byś musiał spędzać czas na ts z nami wtedy godzinami po po 20 min dziennie to niestety się nic nie zrobi taka prawda a ty tego czasu nie chcesz wkładać w ots bo jak wejdziesz na ts to czassami nie masz czasu dać komuś PP za przelew a co dopiero spędzać godziny na update

Jak jestem tam w innym celu to nic dziwnego, ponad to ja nie lubię rozmawiać jak mam robić coś, dlatego że nie potrafię się wtedy w 100% skupić nad tym co robię... No chyba, że ja muszę coś komuś wytłumaczyć to co innego Uśmiech
Vultur naucz sie uzywac edycji posta bo ban co Niezdecydowany
(07-05-2017, 20:50)Invisiblity napisał(a): [ -> ]Vultur naucz sie uzywac edycji posta bo ban co Niezdecydowany

Chcesz mi dać urlop od pracy?  ALE FAJNIE  Serce  !! Uśmiech
Nie chce mi sie cytowac ale rozjebalo mnie to "nowego potwora" ale tylko chyba ja smiechlem xx

[Obrazek: MGgXVq.jpg]
A i kolejna sprawa, to temat o grafikach itd czy znów kolejne spamowanie kto co zrobil a czego nie, tyle że tym razem Andrzej zaczął się wypowiadać
@up Kim ty wogole jestes ?
Stron: 1 2 3 4 5 6