Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Profesja Cell
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Cell ma w sobie saiyanska krew to znaczy ze troche ki abso mu nie zaszkodzi a nada sens postaci.   Oczko

Ale co ja tam moge wiedziec.  Huh
Adox ale on papierowaty nie był, na testach pvp gdzie każdy miał to samo eq jakoś nikt mnie nie mógł zabić Duży uśmiech zależy kto nim grał.

A co do cella to już nawet nie 10/10 może być 10/5 ale niech ma to abso. Zresztą i tak uważam, że jest zajebisty Duży uśmiech
(11-05-2017, 05:02)Raav napisał(a): [ -> ]Adox ale on papierowaty nie był, na testach pvp gdzie każdy miał to samo eq jakoś nikt mnie nie mógł zabić Duży uśmiech zależy kto nim grał.

A co do cella to już nawet nie 10/10 może być 10/5 ale niech ma to abso. Zresztą i tak uważam, że jest zajebisty Duży uśmiech

1v1 buubka sie ubic niedalo przez jego hp+heal.

Na s2 aelo buubkowi co ma hardy robie 85k hp 1 combo na 95k hp wiec jest w chuj papierowaty.
S2 to orshabunda. Wiec na ten serwer nawet nie patrze.
Ja jestem za tym, zeby tanki byly tankami czyli zabrac im troche dmg dodac te abso jakos po ludzku dodac hp i obowiazkowo exete res
(11-05-2017, 16:23)Cive napisał(a): [ -> ]Ja jestem za tym, zeby tanki byly tankami czyli zabrac im troche dmg dodac te abso jakos po ludzku dodac hp i obowiazkowo exete res

Exeta res Wspominanaa 2k14  zapomnij X DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Albo Zamienić odbieranie Abso Z Sharp Skin Na Dodanie abso i problem z głowy do tego zmniejszyć % podniesienia Dmg na - i zmniejszyć czas oczekiwania , o takich rzeczach możemy porozmawiać .
(11-05-2017, 19:14)this is sparta napisał(a): [ -> ]
(11-05-2017, 16:23)Cive napisał(a): [ -> ]Ja jestem za tym, zeby tanki byly tankami czyli zabrac im troche dmg dodac te abso jakos po ludzku dodac hp i obowiazkowo exete res

Exeta res Wspominanaa 2k14  zapomnij X DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tylko tak na to patrzac po chuj ta exeta? na dbp niema moba ktory by ja wymagal.

Titana to sie nawet spckiem/coolerem wybloka to samo moby z rebeliona Zdezorientowany.
(11-05-2017, 19:19)Adoxv20 napisał(a): [ -> ]
(11-05-2017, 19:14)this is sparta napisał(a): [ -> ]
(11-05-2017, 16:23)Cive napisał(a): [ -> ]Ja jestem za tym, zeby tanki byly tankami czyli zabrac im troche dmg dodac te abso jakos po ludzku dodac hp i obowiazkowo exete res

Exeta res Wspominanaa 2k14  zapomnij X DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tylko tak na to patrzac po chuj ta exeta? na dbp niema moba ktory by ja wymagal.

Titana to sie nawet spckiem/coolerem wybloka to samo moby z rebeliona Zdezorientowany.
Exeta zbedna bo mamy zenzoken proste prosteSerce
(11-05-2017, 19:19)Adoxv20 napisał(a): [ -> ]
(11-05-2017, 19:14)this is sparta napisał(a): [ -> ]
(11-05-2017, 16:23)Cive napisał(a): [ -> ]Ja jestem za tym, zeby tanki byly tankami czyli zabrac im troche dmg dodac te abso jakos po ludzku dodac hp i obowiazkowo exete res

Exeta res Wspominanaa 2k14  zapomnij X DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tylko tak na to patrzac po chuj ta exeta? na dbp niema moba ktory by ja wymagal.

Titana to sie nawet spckiem/coolerem wybloka to samo moby z rebeliona Zdezorientowany.

sagi/expienie w pt np na kaddishah no i jednak lepiej jak moby na questach trzyma tank niz gohan.
(11-05-2017, 19:26)Cive napisał(a): [ -> ]
(11-05-2017, 19:19)Adoxv20 napisał(a): [ -> ]
(11-05-2017, 19:14)this is sparta napisał(a): [ -> ]
(11-05-2017, 16:23)Cive napisał(a): [ -> ]Ja jestem za tym, zeby tanki byly tankami czyli zabrac im troche dmg dodac te abso jakos po ludzku dodac hp i obowiazkowo exete res

Exeta res Wspominanaa 2k14  zapomnij X DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tylko tak na to patrzac po chuj ta exeta? na dbp niema moba ktory by ja wymagal.

Titana to sie nawet spckiem/coolerem wybloka to samo moby z rebeliona Zdezorientowany.

sagi/expienie w pt np na kaddishah no i jednak lepiej jak moby na questach trzyma tank niz gohan.
Jak Gohan jest bardziej tanky niż cell/tuffle XSzczęśliwyD oczym mowa Duży uśmiech
Stron: 1 2 3 4