Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Przyszłość S1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Chyba każdy widzi, że niedługo ilość graczy na s1 zrówna się z s2. Pytania do Vultura:

1) Czy masz jakieś plany co do s1, by ściągnąć nowych graczy?

2) Czy nie myślałeś o resecie na s2?



ps. jeżeli ktoś ma jakieś sugestie, to zapraszam do rozmowy Duży uśmiech
Po co ściągać na s1 graczy, skoro chcesz resetować s2? Nie da się mieć dużej ilości graczy na dwóch serwerach. Albo zajmujemy się jednym albo zajmujemy się drugim i tyle.
Stąd dwa pytania. Nie ukrywam, że na moje lepiej zrobić to drugie Oczko
Jestem za resem s2 ale zeby reset odbyl sie przed wakacjami Szczęśliwy lepiej jakos w maju
Niema sensu ani robic jednego ani drugiego najlepiej to zamknac obydwa serwery na jakies pol roku i pracowac nad nimi bo aktualnie zaden ze starych graczy niema zamiaru wracac na dbp a bez starych gildi dbp nieistnieje.

Nawet jak wylaczy s1 i resetnie s2 to max 60 typa wbije lul.

Balans na s2 jest gorszy niz na s1.
Balans s2 100% lepszy Szczęśliwy Adox nie pij voodeczki Szczęśliwy
(04-05-2017, 14:23)Orgazm Mariji napisał(a): [ -> ]Balans s2 100% lepszy Szczęśliwy Adox nie pij voodeczki Szczęśliwy

Zagraj kazda profa oprocz shenronem,buubkiem vs ja freezer to ci pokaze balans. nawet kratki sie nieruszysz i cie wybule 100-0.

Nawet jebany jaba na iku niedaje rady wystac buly freezera. chyba wiem co mowie bo na s2 ani jednego 1v1 nieprzegralem nawet vs wata 3.5k andro vs 2k nw < skaczylo sie na remisie dmg niemialem Niezdecydowany.

Wogole next edycje dbp powinny byc z -25% melee+ki dmg zeby 1v1 pvp calkowicie wyjebac. bo potem placz ze andro typa z samego balla zabija.
Tez jestem za wstrzymaniem dbp na dluzszy okres czasu i pracowaniem na dnim i przez pracowanie nad nim nie mam na mysli dodanie 4 nowyh respow tylko najwikszy update w historii. Nowe potwory zmiana balansu w expie(o cyzm pisalem) zmiana balansu w pvp rework specjali nowe questy nowe itemy i inne rzeczy.
Nie martwcie się, przecież Rashel dorobi parę respów i edycja się wam rozkręci.
Vultur gdzie te rekordy o ktorych byla mowa? Duży uśmiech "To nie pierwsza edycja dbp gdzie rekordy padaja dopiero po jakims czasie od startu"
x kurwa d
Stron: 1 2 3 4