Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Rkey
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Klikam w register account, wpisuje password i dwukrotnie wyskakuje mi wrong password. Mysle, ze jestem na zlym koncie zalogowany wiec wchodze w zakladke my account, a tu magicznie ze jestem registered. Czyli wychodzi na to, ze dostalem rkey a jedyne co na ekranie mialem to wrong password a nie RKEY. PRosze o jakis reset rkeya, naprawienie bledy albo wyslanei mi rkeya na priv.
Nie ma takiej możliwości.
Hmm no trudno skoro tak uwazasz. Trzeba bedzie czekac az ktos bedzie mial podobny problem zebys sprobowal sie zainteresowac. Zalozylem ten temat 2 min po tym jak zarejestrowalem konto. Wiec nei robie tego bo mi zal 400 pp i nie zapisalem/zgubilem rkey. Przezyje sie
(25-04-2017, 12:03)Shrouded Colour napisał(a): [ -> ]Hmm no trudno skoro tak uwazasz. Trzeba bedzie czekac az ktos bedzie mial podobny problem zebys sprobowal sie zainteresowac. Zalozylem ten temat 2 min po tym jak zarejestrowalem konto. Wiec nei robie tego bo mi zal 400 pp i nie zapisalem/zgubilem rkey. Przezyje sie

A więc, może skoro był błąd a konto ktoś w tym samym momencie zarejestrował. Specjalnie założyłem nowe konto i je zarejestrowałem i nie było żadnego problemu Uśmiech
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.