Forum PrioGames.com

Pełna wersja: DMG KI, BRAK INFORMACJI
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Niepotrzebna byla zmiana tego dmg zostawic mozna bylo w moby i w pvp to zmienic only.
No i stara kamke+obracanie przywrocic teraz spc+goku to sie nawet nieoplaca ttk+choby bic skoro roznica w typa dmg bedzie o 1.5k max.
vultru rly tibie to ty widziałeś chyba na stronie bo teraz 300 rp zabija 250 ms solo na strzała
(13-04-2017, 17:47)sallakin napisał(a): [ -> ]vultru rly tibie to ty widziałeś chyba na stronie bo teraz 300 rp zabija 250 ms solo na strzała



??

(13-04-2017, 17:46)Vultur napisał(a): [ -> ]Zobaczymy jak sie toczy pvp gdy nie zabijasz sie 1 vs 1 Uśmiech tak samo moobkow Uśmiech bardziej klimat real tibi


ale to nie jest real tibia????????????
Yeeeey wkoncu mnie viltur wysluchal piateczka dla Cb !!! Pvp powinno byc 3 vs 1 wtedy jest zabawa bo i ludzie sciagaja znajomych zeby nie grac solo no i tworza sie randomowe teamy super opcja !!! Btw dalej jest kurwa tylko 46 osob online Smutny
Dobrze jest zrobione nie wiem czemu placzecie jak by wczesniej to zrobil to byscie mieli 2x mniejsze lvl wiec jestescie na + , na dodatek na prawde dmg ki bylo za duzeUśmiech
https://www.youtube.com/watch?v=VdgqHoJTq4M dla parceli co myśla że pvp nie wygląda 1 vs 1 . Jak już chcesz rl tibie klimat robić to zobacz jak to wygląda a potem się wypowiadaj . A że na ots sie bije 10 osób jedynie to dobre pvp będzie. I aka wodzu mistrz pvp co na ots nadal nie wbił
(13-04-2017, 17:52)sallakin napisał(a): [ -> ]https://www.youtube.com/watch?v=VdgqHoJTq4M  dla parceli co myśla że pvp nie wygląda 1 vs 1 . Jak już chcesz rl tibie klimat robić to zobacz jak to wygląda a potem się wypowiadaj . A że na ots sie bije 10 osób jedynie to dobre pvp będzie. I aka wodzu mistrz pvp co na ots nadal nie wbił

dlatego tibia upada? Duży uśmiech
Jak ma byc taki dmg to zwiekszaj tego expa. Ja mam 6h staminy i niedlugo sie zbliza 24... Przez ostatnie 2 dni expilem moze 2h dziennie i co mam byc jeszcze bardziej w plecy? Po rebie na 400 wbijamy 8 lvli/dzien ? Test server trzeba bylo zrobic przed startem i sie tak bawic w zmiany a nie obracasz do gory nogami w trakcie edycji. Ludzie tu przyszli i wiedzieli na co sie szykuja. Wbili tu by walic te 40k na 500 lvlu. I wbili tu by zabijac sie 1v1.
vultur tibia upadło z powodu że trend się zmienia na mmo i boty, to że wbiłeś 100 lvl na tibi i wiesz coś o tym to się mylisz
Brak mi slow lepiej wroc ten dmg ustaw grava zwieksz lekko expa po rebie i nikt plakac nie bedzie. Jak sie tak nie stanie to sall akiny z tego co rozumiem wyjda z servera a my zaraz po nich, bo nie bede klepac randomow aka cn Cive.
Stron: 1 2 3 4 5