Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Funkcje CN'a
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Proponuje dac CN'owi mozliwosc kickania dziennie dostaje okolo 10 zgloszen, ze ktos blokuje battle arene i nic nie moge zrobic 

[Obrazek: o0qtcp.png]


co by nie bylo, ze jestem goloslownym 2 takie przypadki w niecala godzine.
Proponowal bym nie tyle co dac Kickanie a dac mozliwosc TP do Yamy ktory na dodatek wyswietal by sie na czerwowo po zrobieniu tego TP. (plus dodac powod jak w Mutach)

Dzieki temu nie bedzie zaraz marudzenia Pseudograczy ze WLADZA JEST STRONNICZA!!!!
zawsze mozna dac mute Szczęśliwy
(12-04-2017, 13:27)Rashelovsky napisał(a): [ -> ]zawsze mozna dac mute Szczęśliwy

Ta Rashel wiem , ale czasem sa debile ktorzy stana noobem , wybija Wolfy i blokuja specialnie arene i mute ci nic nie da.
Bylo to na starym s1 i s2
Lepiej zrobic ze poprostu wypierdala z areny po 10 min bo potem beda placze ze ten dal kicka temu jak mial pzta itd a watpie ze vulturowi sie bedzie chcialo pierdolic w sprawdzanie.
(12-04-2017, 13:27)Rashelovsky napisał(a): [ -> ]zawsze mozna dac mute Szczęśliwy

jak ktos ma senzu na% hp jak przed chwila sam widziales mute nic nie daje; p
Zawsze jak mnie nie ma mozesz pisac FB/GG ale i tak jestem za dodaniem kicka CNowi
Zdecydowanie na nie
Wodzu ma cna na sv2 ale na sv1 juz nie, cos mi tu nie pasuje chyba ze to zasluga mojego braku reklamy Smutny
Za te eventy ciagle przez miesiac o duzej wartosci pienieznej nalezy mi sie te wyroznienie w postaci rangi jaka jest CN

Btw ja sie pytam gdzie sa eventy panie administratorze dymku
(12-04-2017, 13:42)Adoxv20 napisał(a): [ -> ]Lepiej zrobic ze poprostu wypierdala z areny po 10 min bo potem beda placze ze ten dal kicka temu jak mial pzta itd a watpie ze vulturowi sie bedzie chcialo pierdolic w sprawdzanie.

To miało być wprowadzone w update w nocy, ale brakło mi sił już Język
Stron: 1 2