Forum PrioGames.com

Pełna wersja: S1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
kowal akin oki ja damianki i gienus kurumi testovirron seblesik i hmm ktos tam jeszcze byl ale poki co nawet mi sie niechce wbijac moze jak kacyk minie akinowaty wez mi chara odexp misiu :* kowal ma passy

tupti mlody i kurde wiecej nickow nie pamietam ale za wszystkie szczerze zaluje Szczęśliwy

ide chlac dalej narka nerdy :*
z twojej wyliczanki grają 3 osoby bo reszta jedynie trainy
wiecej nie trzeba zeby przeorac te bydlo Język
Mało ludzi gra = ludzie nie kupują pacc (co mają sami ze sobą grać? jak na S2?)=ludzie nie kupują Pacc bo mało ludzi gra=ludzie nie grają bo bez Pacc nie warto=Mało ludzi gra = ludzie nie kupują pacc (co mają sami ze sobą grać? jak na S2?)=ludzie nie kupują Pacc bo mało ludzi gra=ludzie nie grają bo bez Pacc nie warto=Mało ludzi gra = ludzie nie kupują pacc (co mają sami ze sobą grać? jak na S2?)=ludzie nie kupują Pacc bo mało ludzi gra=ludzie nie grają bo bez Pacc nie warto...... itd.. itd..
jak ja tu tylko przyszedlem wpierdolic niedowiarka Szczęśliwyddd

czytaj rashel invi giki sie tak zesral ze nawet nie wbil na otsa a tak glosno szczekal co to nie on Niezdecydowany
najwiecej kto szczekal to ty i nie wbil na otsa Szczęśliwy
(10-04-2017, 07:42)Rashelovsky napisał(a): [ -> ]najwiecej kto szczekal to ty i nie wbil na otsa Szczęśliwy

Zapomniales o mnie Niezdecydowany
wbije jak mi bombka minie Niezdecydowany i kupie chara top 1 za 1k pp bo czemu nie i tak niema co robic z tymi ppkami z zeszlej edycji Szczęśliwy
Stron: 1 2 3