Forum PrioGames.com

Pełna wersja: REKLAMAAAAAAAAAAA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jak zwykle wybujałe mniemanie streamerów "bogów życia" Uśmiech
Dlatego nie lubię z nimi rozmawiać Uśmiech
PS:
Za 1 k to ja mogę mieć reklame u kastiego Uśmiech
Ty wodzu a urodzin nie miales czasem miesiac temu u nrobona Szczęśliwy? ( Na starcie ) ?
Kuzwa reklama za 1500 zl jeszcze gma chce Szczęśliwy
No mowie jeszcze takiego głupka to na tym otsie nie widziałem. Uff ale szczęście że go do poniedziałku nie będzie to ludzie będą mogli spokojnie grać a od poniedziałku już pizdeczka wodzu przejmuje serwerNiezdecydowany
(07-04-2017, 15:45)Vultur napisał(a): [ -> ]
(07-04-2017, 15:41)Wodzunio napisał(a): [ -> ]ja mu moglem zrobic reklame u devoniki wszystko obgadalismy i byloby ok gdyby ktos zdazyl z terminem Szczęśliwy

do dnia dzisiejszego nie dałeś mi wymiarów, po za tym wspomnij, że chciałeś za to GM'a.

/demote Invisiblity
/promote Wodzu
/przelew 1500+prowizja

nic przede mna nie ukryjesz dupku
(07-04-2017, 17:08)Invisiblity napisał(a): [ -> ]
(07-04-2017, 15:45)Vultur napisał(a): [ -> ]
(07-04-2017, 15:41)Wodzunio napisał(a): [ -> ]ja mu moglem zrobic reklame u devoniki wszystko obgadalismy i byloby ok gdyby ktos zdazyl z terminem Szczęśliwy

do dnia dzisiejszego nie dałeś mi wymiarów, po za tym wspomnij, że chciałeś za to GM'a.

/demote Invisiblity
/promote Wodzu
/przelew 1500+prowizja

nic przede mna nie ukryjesz dupku
/promote Admin Dymek
[Obrazek: 7499745000_1491575027.png]

All rights reserved by Vicodin - "Zwyczajny dzień u Wodza"
reklame po znajomosci chcialem ogarnac vulturowi za darmo... tak to jest jak sie gimnazjum nie ukonczylo i sie nie potrafi czytac ze zrozumieniem
ja tez bym nic za to nie zaplacil ale mniejsza po co znowu robicie gownoburze Szczęśliwy
ja sie z tego wylaczam bo az w oczy boli
INVI JUZ ZAZDRO LAPIE A TY NIBY ZA CO DOSTALES GMA?
to logiczne ze powinna go miec osoba ktora sie angazuje bardziej w server niz wlasciciel Szczęśliwy

giki ja mam urodziny co tydzien Uśmiech

ogolnie wypierdalam z tego forum bo smutno sie robi Szczęśliwy

invi pokaz rylo to porozmawiamy a nie jakies smieci wrzucasz i myslisz ze zabawny jestes Uśmiech
Wodzu co jest napisane pod screenem? Niezdecydowany
Stron: 1 2 3