Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Dragon Ball Priority S1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
w końcu się doczekaliśmy
fajne grafy. ktos je robil? pytam bo juz tyle razy to widzialem nie powiem gdzie Szczęśliwydd
no nareszcie Duży uśmiech mam nadzieje ze dodasz więcej respów tych co ci dałem Duży uśmiech
Elf dozwolony?
Doczekamy się balansu?
Balans na s1 akurat niejest zly jak zmienil juz te low lvl transy tylko to jebalo balans jedynie shenron jest nadal gownem no i przywrocic starego nwka z ballem bo jak widac z glovem to calkiem niewypal.
Jedyne rzeczy jakie sa jeszcze do zmiany to iku jaby,mind control tuffla zeby zabieraly mniej many bo teraz z tym wysysaniem many to te spelle sa useless nawet 1v1 na senzu nieda sie wytrzymac z mana.

+ na miejscu vultura jak bedzie robil jakies zmiany w dmg to niech uwaza na te % bo dobrym przykladem jest tego goku+buubek na s2 takiemu gokowi te 12% zajebalo 45k dmg a takiemu buubkowi te 4.5% czy tam ile tam bylo dalo dmg praktycznie do poziomu goka po nerfie napierdala buubek 200k z geno+ 168k kamka jak taki freezer wali z ee po 230k i jeszcze kamka max 188k z czego buubek ma 15k hp wiecej i sie leczy o 30k wiecej.
Szkoda  że nie było informacji sprzed zamknięcia s1, pp ki mogłem kliknąć. 
Cwaniak
No no "STAMINA SYSTEM" i już jest ciekawiej. Duży uśmiech

A balans nowy? dmg itp ?? czy dalej gracze będą padać po 2-3 sec 1vs1 ???
Niezdecydowany
Z tego co wiem to prawdopodobnie dużo zmian ma być Język
Uhuhu wreszczie dobry trailer!


wyglada ciekawie jestem bardzo ciekawy stamiana systemu i mam nadzieje, ze balans na low lvl bedzie dobrze zrobiony.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7