Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Eventy Wodza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Siemka chcialem zapytac jak wam sie podobaja moje eventy?? Uśmiech  
Podsumowanie: Eventow bylo okolo 10 a pula nagrod wyniosla ponad 5k pp iwylacznie z mojej kieszeni z wsprciem Adoxika i Learzy :Uśmiech
na ta chwile oddalem wszystko co mialem do oddania co za tym idzie narazie eventy zostaja wstrzymane. 
Kazdy Event zostal nagrany i niedlugo pojawi sie filmik z kompilacja mam nadzieje ze jakos wyjdzie Duży uśmiech

Jak niemacie co robic z itemami lub konczycie gre fajnie by bylo gdybyscie oddali cos dla potomnych Język
Vultur give me items  Niezdecydowany
Super wodzu Duży uśmiech
szansa dla randomków np dla mnie na zdobycie itemka z questa którego i tak nie zrobie X D
poza tym fajna zabawa jak ludzie odpają z powodu jakiegoś kruczka w sajmon mówi Język
i na pewno to troche uzywia serv Oczko
Wodzu mega zabawa jest na twoich eventach
Kiedy eventy od administracji typu dice event or smth ?
Patrz bo sie doczekasz
(17-02-2017, 02:14)Mettalious napisał(a): [ -> ]Kiedy eventy od administracji typu dice event or smth ?

Miesiac po starcie S1 SzczęśliwyD
(17-02-2017, 02:14)Mettalious napisał(a): [ -> ]Kiedy eventy od administracji typu dice event or smth ?

Vultur nie tak dawno zrobil monster event na silce na Vege Szczęśliwy
Administracja jest zajeta robieniem updejtow dlatego ja zajmuje sie eventami
(17-02-2017, 02:14)Mettalious napisał(a): [ -> ]Kiedy eventy od administracji typu dice event or smth ?

Jutro zrobię...

...a nie, czekaj ;\
(18-02-2017, 22:53)Dymek napisał(a): [ -> ]
(17-02-2017, 02:14)Mettalious napisał(a): [ -> ]Kiedy eventy od administracji typu dice event or smth ?

Jutro zrobię...

...a nie, czekaj ;\
Ciiiiii tego nie bylo.
Stron: 1 2 3