Forum PrioGames.com

Pełna wersja: [Pomysł]S2 Balans
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam chciałbym aby każdy się zaangażował i napisał co konkretnie można byłoby poprawić w aktualnym balansie, sugestie oraz pomysły. Aktualnie na tym serverze fajnie by było gdyby każda postać miała z każdą szanse, by było widać te + oraz - . A nie że jedna postac jest totalnym dnem i nie opłaca sie nawet tym grać ... 

Pisać na dole co do poprawy, pozdrawiam Uśmiech 
Goku +6% ki dmg
Cell +10% ki abso
Shenron + 30% melee dmg+20% ki dmg
Janemba zeby iku bralo mniej many o jakies 40%
^ up popieram Język No ale Shenron jest ok wedlug niektorych SzczęśliwyD
Taki ok ze jedynego shenrona po reb to Gikiego widziałem Duży uśmiech
spc po hardach nie ma podejscia do gohana bez hardow nerf czy buff? Duży uśmiech

Vegeta ma za male hity lapy i za malo bije z explo czary za duzo hp zuzywaja i i za malo lecza Pozdro
Co do vegety to za mały heal,
Spc 3 % wiecej z ki
Goku 5 % wiecej z ki
Ta buff vegeta mimo ze jest lepszy niz stary goku fck logic.
Spc juz wali ponoc po 240k z choby i 170k z kamki na 2k lvlu a ten chce mu ki dmg dodac fck logic.
ziomek wyczuj ironie Duży uśmiech do balansu potrzebny jest test serv all chary na 2klvlu po hardach z full itkami +10 i all zrobionymi achivami
wtedy mozna zrobic porzadny balans w ciagu 1 dnia
(14-02-2017, 06:35)Wodzunio napisał(a): [ -> ]ziomek wyczuj ironie Duży uśmiech do balansu potrzebny jest test serv all chary na 2klvlu po hardach z full itkami +10 i all zrobionymi achivami
wtedy mozna zrobic porzadny balans w ciagu 1 dnia

podobnie bylo zrobione na s1 widzisz jak wyszlo teamy po 10 coolerow.
I cell jak gownem byl to jest.
Shenron tez gowno.
Wysysanie many+hp weszlo a z jaba i spckiem 0 zmian.
ja sie podejme wyzwania tego zeby nikt nie narzekal na zadna postac potrzebny mi tylko ww serv Uśmiech
Stron: 1 2 3