Forum PrioGames.com

Pełna wersja: [SV2] BITKA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Patrzcie jak sie tera na sv2 bawimy.. Pozdrawiam cocosrinkow + fajny cl, daje 10/10

https://sendvid.com/dxejgwbv
reflex. Pozdrowki do podlogi
(23-01-2017, 22:38)Ocbek napisał(a): [ -> ]reflex. Pozdrowki do podlogi

Tak SzczęśliwySzczęśliwy reflex oczywiscie Duży uśmiech
Cherry ty miales takie lagi czy jaki chuj? Uśmiech
(23-01-2017, 22:46)Marshall De Teach napisał(a): [ -> ]Cherry ty miales takie lagi czy jaki chuj? Uśmiech

Jaky ty jestes pojebany.... O KURWA GORSZEGO DEBILA NIE WIDZIALEM. Specjalnie zostalo to zrobione tak zebys to widzial o kurwa nie no przesadzil chopak.
Fajny pokaz slajdow, lubie ogladac filmiki z warow ale wstawianie 5 sekundowej akcji ktora wyglada jak prezentacja w power poincie to troche lipa.

Nagrajcie cala akcje jak sie bijecie od A do Z, chetnie zobacze. A z tego co wiem to za CL nie ma bana a juz napewno nie na s2 Szczęśliwy
tu nie ma warow tu puszczaja boty i ida afk czekaja sory elf czeka az wbijemy, dashchase, cl Szczęśliwy i tak sie rodza bodzy debepe Szczęśliwy takze cifek niema co ogladac lecz jak znajde jakis dobry programik do nagrywania to moze cos zmontuje Uśmiech moglibysmy zrobic to samo i ich wyorac ale wolimy trzymac poziom :3
Cive boze tu nie chodzi o to zeby pokazac wara tylko o smieszek ze na CLU Szczęśliwy
(24-01-2017, 01:22)Orgazm Mariji napisał(a): [ -> ]Cive boze tu nie chodzi o to zeby pokazac wara tylko o smieszek ze na CLU Szczęśliwy

Ja wiem, ze chcieliscie pokazac CL'a ale nie wiem po co nie tylko na dbp ludzie go uzywaja i wam tez nikt nie broni.
15:44 Watagataitsuberry [1749]: to wy biegaliscie na clu/targetingu od 1 dni

Potwierdzone info od enemy, podobno to dlatego jebią na CL'u, auto zanzokenie, dashchase'ie... Pytanie za 100 pkt'ów, od kogo takie gnioty wychodzą?
Stron: 1 2