Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Fun Balans
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
wlasnie w porownaniu do goka czmu porownujesz do jedynej bardziej op postaci Szczęśliwy porownaj do bubu to pogadamy Szczęśliwy

z reszta co tu duzo gadac kazdy broni swojego jakby frezer dostal nerfy tez pewnie bym sie wkurzyl naszczescie jest chujowy wiec nie musze sie o to bac Szczęśliwy
(23-01-2017, 20:47)Wodzunio napisał(a): [ -> ]wlasnie w porownaniu do goka czmu porownujesz do jedynej bardziej op postaci Szczęśliwy porownaj do bubu to pogadamy Szczęśliwy

z reszta co tu duzo gadac kazdy broni swojego jakby frezer dostal nerfy tez pewnie bym sie wkurzyl naszczescie jest chujowy wiec nie musze sie o to bac Szczęśliwy

Najwiekszy przyrost dmg ze spella, duzo hp nawet niezly heal. Nom chujowy Szczęśliwy imo lepsza wersja kulera Szczęśliwy
dobra ja to mam jeszcze tylko jedno pytanie moge juz robic goka czy beda jeszcze jakies nerfy?
btwy niewiem spc czy goku co polecacie?
(23-01-2017, 20:41)Cherry011 napisał(a): [ -> ]
(23-01-2017, 20:14)Marshall De Teach napisał(a): [ -> ]Co do Majina to dobry pomysl i cella o tym heal ale spc nerf na abso? troszke przesada juz i tak mial male abso na tej fuzce a teraz bd mial jeszcze mniejsze

Kurwa wstyd ze to mowie ale poraz pierwszy w zyciu powiedziales cos madrego. HAHA o kurwa nawet ten kretyn ma jest madrzejszy od niektorych tutaj "graczy" Szczęśliwy

haha ja mowie tylko prawde bo spc i tak na fuzce jak raz testowalem to typo bil z ttk po 17k a na transie od 210 lvla bil zaledwie moze 8k? to troszke przesada a teraz to bd bil z 20k+ bd dostawal czyli taki 2k lvl spc i jakis 2k lvl freezer ktory ma dmg bd mogl go praktycznie zabic na combo
(23-01-2017, 22:12)Marshall De Teach napisał(a): [ -> ]
(23-01-2017, 20:41)Cherry011 napisał(a): [ -> ]
(23-01-2017, 20:14)Marshall De Teach napisał(a): [ -> ]Co do Majina to dobry pomysl i cella o tym heal ale spc nerf na abso? troszke przesada juz i tak mial male abso na tej fuzce a teraz bd mial jeszcze mniejsze

Kurwa wstyd ze to mowie ale poraz pierwszy w zyciu powiedziales cos madrego. HAHA o kurwa nawet ten kretyn ma jest madrzejszy od niektorych tutaj "graczy" Szczęśliwy

haha ja mowie tylko prawde bo spc i tak na fuzce jak raz testowalem to typo bil z ttk po 17k a na transie od 210 lvla bil zaledwie moze 8k? to troszke przesada a teraz to bd bil z 20k+ bd dostawal czyli taki 2k lvl spc i jakis 2k lvl freezer ktory ma dmg bd mogl go praktycznie zabic na combo

Co?
Marshall Ty chyba najebany jestes. Albo serio ułom
Stron: 1 2 3 4 5