Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Fun Balans
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
UP: i Żaden Cooler nie otrzymał nerfa.. Gdzie mieli zasięg na cały ekran z Super novy+ Combolidera na Evilku wiec 1 zaznaczał i all padali.
Ale czy komuś to przeszkadzało ? Nie... to tylko Gra no ale Myczowi się świat zawalił jak widzi na ekranie swojego komputera jak jego brat dostaje Stuna i umiera na jego oczach a on nic nie może zrobić Smutny
To uczucie, gdy server na pare tygodni aka fun dostaje wiecej atencji niz server na lata aka s1 Niezdecydowany
[Obrazek: feels.png]
Nikt nikomu nie bronil zrobic 8 coolerow jak vicodiny, mieli plan i go zrealizowali i nie ma co plakac.

Na s1 rozwalila mnie tylko jedna akcja jak po pvp z vicodinami w okolicach ~~250-300 lvl gdzie jedynym ktory mial lasta byl rashel vico zaczal mi marudzic, ze ja mam stuna freezerem Szczęśliwy
@up

gorzej jak ktos zaklada, ze cos jest za dobre i bedzie szybko znerfione a tu vulturando
(23-01-2017, 17:19)Shrouded Colour napisał(a): [ -> ]@up

gorzej jak ktos zaklada, ze cos jest za dobre i bedzie szybko znerfione a tu vulturando

Barzanty Teleporterowce? Niezdecydowany

Btw. Vultur u nas na TSie dostal bana pierwszego dnia S1 od ... Vicodina? Koko wyplakal Szczęśliwy
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że w dniu startu S1 czyli parę miesięcy temu zbanowalem Vultura na tsie i od tamtej pory nie utrzymuje z nim żadnych kontaktów.
Wina Tuska zmieniła się na wina Vicodina. XD
spc byl op dostal nerfa proste goku byl op dostal nerfa proste moim zdaniem za malego ale to bez roznicy bo i tak w teamowkach zero oporu Uśmiech to tyle z mojej strony Uśmiech
(23-01-2017, 19:10)Wodzunio napisał(a): [ -> ]spc byl op dostal nerfa proste goku byl op dostal nerfa proste moim zdaniem za malego ale to bez roznicy bo i tak w teamowkach zero oporu Uśmiech to tyle z mojej strony Uśmiech

az na tyle op zeby mu te abso zabierac? nie sadze w porownaniu do goka to ten spc byl scierwem i teraz jest jeszcze wiekszym.
Co do Majina to dobry pomysl i cella o tym heal ale spc nerf na abso? troszke przesada juz i tak mial male abso na tej fuzce a teraz bd mial jeszcze mniejsze
(23-01-2017, 20:14)Marshall De Teach napisał(a): [ -> ]Co do Majina to dobry pomysl i cella o tym heal ale spc nerf na abso? troszke przesada juz i tak mial male abso na tej fuzce a teraz bd mial jeszcze mniejsze

Kurwa wstyd ze to mowie ale poraz pierwszy w zyciu powiedziales cos madrego. HAHA o kurwa nawet ten kretyn ma jest madrzejszy od niektorych tutaj "graczy" Szczęśliwy
Stron: 1 2 3 4 5