Forum PrioGames.com

Pełna wersja: SV2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
skoro to server fun moglby zostawic free pacca
(15-01-2017, 19:17)Anonim napisał(a): [ -> ]skoro to server fun moglby zostawic free pacca

No co ty powinien jeszcze dodac wiecej mozliwosci zeby mogl zarobic na serwer kappa. JV
vultur odpowiedz wkoncu czy zmienisz tego pacca czy nie.
na funie nigdy niebylo ze trzeba kupywac pacca i niech tak zostanie
(15-01-2017, 19:34)Anonim napisał(a): [ -> ]vultur odpowiedz wkoncu czy zmienisz tego pacca czy nie.
na funie nigdy niebylo ze trzeba kupywac pacca i niech tak zostanie

No przydalo by sie zeby pacc byl free albo tak nie bedzie bo nie starcza kaski na dziweczki !! ptfu dedyka Język
(post dla statystyk)
(15-01-2017, 19:52)Gangplank napisał(a): [ -> ](post dla statystyk)

Za ten avatar dalem ci lajka i reputa Duży uśmiech dobra robota
hahaha dobre Duży uśmiech
Klikam w zakładkę "DBP Forum", wchodzę, czytam i idę opierdolić kogoś, kto mi podmienił linka w mojej zakładce, bo nie przypominam sobie abym ja zmieniał linka na forum jakiegoś przedszkola :\.

Przecież ja takie dzieci jak te 13latki @up to bym z miejsca banował.



I tak, jak Ci się nie podoba to wypierdalaj z serwa i forum, a nie płaczesz - albo idź do roboty zarobić kasę i zapłacić te tam 10-20 zł na Pacca w grze, a jak "Vultur huj i złodziej", to nie nakręcaj mu interesu (bo de facto grając tutaj chociaż 1 postacią pomagasz serwerowi).
za co bana? moj avatar przedstawia araba polaczonego z koza ...
Najlepsze w tym jest to, że na full eq czyli lekko 1000 pkt mieli hajs, a na pacc za 100 pkt to już wielka tragedia i rozpacz. XD
Stron: 1 2 3 4 5 6