Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Fun Restart
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
(12-01-2017, 20:17)Cive napisał(a): [ -> ]
(12-01-2017, 19:53)denzel0058 napisał(a): [ -> ]Jest res na s2 a nie na s1 , jest potrzebny do achi i do piorunkow mi na s2 Szczęśliwy

pacc jest na konto a konto po resie ci zostaje wiec bedziesz mial dalej pacc przynajmniej tak kiedys bylo tak samo z pp

Cive miałem go w domu zeby kliknac przed resem ale vultur bez zadnego infa wyłączył serwa i pacc został w housie i go nie odzyskam teraz
(12-01-2017, 21:03)denzel0058 napisał(a): [ -> ]
(12-01-2017, 20:17)Cive napisał(a): [ -> ]
(12-01-2017, 19:53)denzel0058 napisał(a): [ -> ]Jest res na s2 a nie na s1 , jest potrzebny do achi i do piorunkow mi na s2 Szczęśliwy

pacc jest na konto a konto po resie ci zostaje wiec bedziesz mial dalej pacc przynajmniej tak kiedys bylo tak samo z pp

Cive miałem go w domu zeby kliknac przed resem ale vultur bez zadnego infa wyłączył serwa i pacc został w housie i go nie odzyskam teraz

To lipa sprobuj pw do vulta moze cos zrobi bo troche unfair bo jak zamknal serva z dnia na dzien to nie bylo okazji uzyc scroli, mogl dac te 3 dni wczesniej info
Ell nie wiem co Ty pierdolisz Szczęśliwy Exp masz wysoki i absolutnie nie ma problemu sie wyexpic mozesz byle gdzie stawic bota lub expic. A daily nie musisz koniecznie robic zeby sie wyexpic.
Ell, wbiłeś po 9 mies po resie i jak widzisz 2k lvle Cię biły, nadal im się nie znudziło, po miesiącu będziesz jeszcze więcej padać, wbij na start, wbij topke i bij wszystkich. Duży uśmiech
Mam pytanie jeśli wysłałem sms przed resetem 1 dzień to pp bd dalej miał czy już mogę się pożegnać ?
To zależy czy je odrazu wykorzystałeś odrazu czy nie, bo teoretycznie zostają na koncie, ale jak kupiłeś itemy to pisz do Vultura Szczęśliwy
Dobra to beda wprowadzane te nowe spelle co na s1? bo nwm jeszcze kogo zrobic i czy bedzie tak jak s1 czyli nw glovery itp?
Spelle te nowe beda dodane, ale balans taki sam czyli nw ball,brollas 30hp/lvl
(13-01-2017, 18:42)Etrun napisał(a): [ -> ]Spelle te nowe beda dodane, ale balans taki sam czyli nw ball,brollas 30hp/lvl

na 100%? bo nwm czy robic nw bo jak go zmienia na glovery to sie wkurwie Szczęśliwy
(13-01-2017, 18:44)Cherry011 napisał(a): [ -> ]
(13-01-2017, 18:42)Etrun napisał(a): [ -> ]Spelle te nowe beda dodane, ale balans taki sam czyli nw ball,brollas 30hp/lvl

na 100%? bo nwm czy robic nw bo jak go zmienia na glovery to sie wkurwie Szczęśliwy

Na to ci vultur musi odpisac bo ja na 99% jestem pewny.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7