Forum PrioGames.com

Pełna wersja: [SV1][Przeprosiny] Vicodin
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałbym powiedzieć Ci co czuję Po tym wszystkim co stało się… Ale żadne słowa nie są w stanie wyrazić tego co mam w sercu   Żałuję, że tak się stało… Naprawdę nie chciałem! Uwierz mi! Wszystko wyszło nie tak… A miało tak pięknie być Za bardzo żyłem marzeniami Obudziłem się teraz z nich. Rzeczywistość jest taka jaka jest lecz odblokuj mnie na TS

Na nasza przyjazn nie zasłuzylem , Między Nami wszystko psuję. Zostawić możesz teraz mnie w temple dbp , bo skrzywdziłem bardzo Cię. O niczym wtedy nie wiedziałaś, bo byles x log online bardzo mnie lubiles. , chcialbym byśmy byli nadal ze sobą w grze
Jak mycz pod miotłą-cicho siedziałem, że mnie zostawisz-tego się bałem. Teraz też się boję tego, bo zrobiłem coś bardzo złego. Nie musisz nade mną litować się, ale wiedz-nadal Kocham Cię. Przepraszam za to co zrobiłem, Serce bardzo Twe zraniłem...

Ile bym Ci kreditów nie dał. Ile bym sala skinow nie dal To i tak wiem że,zawsze będzie mało. Za mało by Cię przeprosić.



Twoj przyjaciel Berdysz
[Obrazek: ic35.png]
Chora głowa mocno widze. Prawie się wzruszyłem  Niezdecydowany 
Ban ściągnięty.
SzczęśliwyDDDDDDD
Vicodin ułaskawiciel Niezdecydowany