Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Zostawiamy 2x exp i skille?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moim zdaniem gra się o wiele lepiej z expem x0.2 niż x0.1. Skille trochę szybko lecą, lecz większość ludzi ma już full skille to można by było już zostawić te 2x skille.
Szczęśliwy

Po co pisałeś? Vultur pewnie zapomniał, a tak po resecie zmieni na normalny exp Smutny
Vultur zawsze zapominal o takich rzeczach , czesto choinka zostawal dluzej itd.
Zapewne "nie ma czasu" , ogolnie czy exp bedzie taki czy mniejszy , czy skille beda takie czy mniejsze i tak juz malo kto tak naprawde gra.
90% charow to Exit chary ktore nie wychodza z silki , kilka starych Wyg jeszcze gra na full Bocie i kilka nowych Nickow smiga ale jest bez szalu. Moze Ten exp cos pomaga ale bardziej przydaly by sie tygodniowe eventy - raz 2x exp na tydzien , raz 2x skill na tydzien , raz 2x loot na Tydzien. To sprawia ze wiecej osob (z tych ktorzy jeszcze graja a nie napierdalaja Exit mode) siedzi na expie.
jak vultur sie do matury uczy to co sie dziwisz
(05-01-2017, 00:17)Learza napisał(a): [ -> ]Vultur zawsze zapominal o takich rzeczach , czesto choinka zostawal dluzej itd.
Zapewne "nie ma czasu" , ogolnie czy exp bedzie taki czy mniejszy , czy skille beda takie czy mniejsze i tak juz malo kto tak naprawde gra.
90% charow to Exit chary ktore nie wychodza z silki , kilka starych Wyg jeszcze gra na full Bocie i kilka nowych Nickow smiga ale jest bez szalu. Moze Ten exp cos pomaga ale bardziej przydaly by sie tygodniowe eventy - raz 2x exp na tydzien , raz 2x skill na tydzien , raz 2x loot na Tydzien. To sprawia ze wiecej osob (z tych ktorzy jeszcze graja a nie napierdalaja Exit mode) siedzi na expie.




Zgadzam się z tobą bo wydaje mi się że jeśli nikt nie weźmie się za ten serwer to w takim tempie jakim gracze odchodzą to ten serwer postoi jeszcze góra 3-4 tygodnie postoi i opustoszeje jak s2 bo gracze swoje administracja swoje nikt nic nie robi serwer stoi bo stoi ludzie się wykruszają , dobrym pomysłem z mojego punktu widzenia było by połączenie s1 i s2 ale wiem że to się nie stanie . Nowi gracze niby są ale jak widzą co dzieje się na serwerze to aż odechciewa się grac . Nic totalnie się nie dzieje wracam pamięcią do edycji na których zaczynałem swoją przygodę na tym serwerze i stwierdzam ze z edycji na edycje jest coraz mniejsza grywalność . Z tych osób które jeszcze zostali zdecydowana większość to exit lub mc , boty . Mam ogromny sentyment do tego serwera i z wielką przykrością patrzę na to co tu się dzieje .
Jeśli ktoś się za to nie weźmie to dalej ten serwer będzie szedł w kierunku totalnej zagłady .

Pozdrawiam Lechu Język
Jak Ty chcesz połączyć serwer pay2win z serwerem gdzie wszystko trzeba samemu zdobyc XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
xSzczęśliwyDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Jak ci się niepodoba możesz nie grać :=)
(05-01-2017, 03:57)Lech21 napisał(a): [ -> ]
(05-01-2017, 00:17)Learza napisał(a): [ -> ]Vultur zawsze zapominal o takich rzeczach , czesto choinka zostawal dluzej itd.
Zapewne "nie ma czasu" , ogolnie czy exp bedzie taki czy mniejszy , czy skille beda takie czy mniejsze i tak juz malo kto tak naprawde gra.
90% charow to Exit chary ktore nie wychodza z silki , kilka starych Wyg jeszcze gra na full Bocie i kilka nowych Nickow smiga ale jest bez szalu. Moze Ten exp cos pomaga ale bardziej przydaly by sie tygodniowe eventy - raz 2x exp na tydzien , raz 2x skill na tydzien , raz 2x loot na Tydzien. To sprawia ze wiecej osob (z tych ktorzy jeszcze graja a nie napierdalaja Exit mode) siedzi na expie.




Zgadzam się z tobą bo wydaje mi się że jeśli nikt nie weźmie się za ten serwer to w takim tempie jakim gracze odchodzą to ten serwer postoi jeszcze góra 3-4 tygodnie postoi i opustoszeje jak s2 bo gracze swoje administracja swoje nikt nic nie robi serwer stoi bo stoi ludzie się wykruszają , dobrym pomysłem z mojego punktu widzenia było by połączenie s1 i s2 ale wiem że to się nie stanie . Nowi gracze niby są ale jak widzą co dzieje się na serwerze to aż odechciewa się grac . Nic totalnie się nie dzieje wracam pamięcią do edycji na których zaczynałem swoją przygodę na tym serwerze  i stwierdzam ze z edycji na edycje jest coraz mniejsza grywalność  . Z tych osób które jeszcze zostali zdecydowana większość to exit lub mc , boty . Mam ogromny sentyment do tego serwera i z wielką przykrością patrzę na to co tu się dzieje .
Jeśli ktoś się za to nie weźmie to dalej ten serwer będzie szedł w kierunku totalnej zagłady .

Pozdrawiam Lechu Język

Pisałam że magicznym okresem będzie okres po świetach - czyli najbliższy tydzień, może dwa i server beknie Oczko
Pisałam że jedynym rozwiązaniem na utrzymanie graczy dłużej, jest wyeliminowanie legalnego botowania - tzn afk bot gdzie kolwiek - BAN 1-3 dni, wówczas można sciągnąć graczy :Duży uśmiechle pisałam o tym i zdecydowana większość wyśmiewa tutaj ten pomysł - trudno, ciaoo miski;]
najlepiej pierdolic glupoty jak sie nie gra

niby czm ma byc 0.2 my wbilismy takie lvl na takim stagu to wy tez, na s2 tez tak wprowadzicie, denzel 3 miesiac expi i zmienicie stage i ktos w 1 dzien go dogoni?