Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Zmiana administracji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
to niezle za 3dni 200pln bedzie
(06-12-2016, 21:42)Vicodin napisał(a): [ -> ]Aha a ile zajmuje napisanie hi do yemmy 2 kroki w lewo na chmurki i jeden push(padasz od samego pusha)? Hmm jakieś 5 sekund. 10 x 5 = 50
Teraz uwaga trudne pytanie na które musisz sam odpowiedzieć: ile sekund ma minuta???

Akurat Vico od samego Pusha sie nie da pasc... zostalo to poprawione bo na rooku ludzie dead mana wbijali


Nie wydaje mi sie aby Invi odpierdalal az taka maniane a nawet jesli to trudno (rownie szybko padasz na ogniach na tym lvlu... 1-2 kroki i cie nie ma.
No no Vultur, doigrałeś się, teraz się nie wywiniesz, degradacja pełną parą idzie dzięki naszemu czujnemu koledze. Tylko ciekawe skąd on to wie, że akurat admin to robił.
(06-12-2016, 23:45)Coolminujacy Pionty napisał(a): [ -> ]Pozbawic Inviego ze stanowiska GMa!! Jest stronniczy, nie raz to udowodnil. Pozdro Uśmiech

A jutro znowu bedzie daj TP pod questa, zrob mi 100 ssow, daj mi IP Vultura bo ddsowac chce: /



Po +- 30 deskach na ogniach padasz po samym pushu
Uwaga leci okejka:

[Obrazek: A7DkM6u.jpg]

Reakcja na temat:

[Obrazek: 10721_sick-man-wife-disgusted-tells.gif]

Nawet ta krowa zastanawia się o chuj tu chodzi:

[Obrazek: FJok9ki.jpg]

I rodzice autora przewracający się w grobach:

[Obrazek: EDNUyf0.jpg]

Pozdrawiam
Wasz Kumpel
Stron: 1 2