Forum PrioGames.com

Pełna wersja: [Skarga] Gm Invisiblity
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sprawa wygląda następująco. Skitter blokuje arenkę na vegecie. I czy na prawdę muszę nagrywać filmik, żeby taki ktoś dostał bana bo szanownemu  Gm Invisiblity nie chce się go chociażby kicknąć albo dać mute, żeby padł. Nie ważne ile wiadomości mu napiszę na pw, czy default, nawet nie odpisuje. Na ctr +r również pisałem, też bez skutku (również nawet nie odpisał). A był online na pewno bo sekunde temu mnie ganiał z myczem.

 [Obrazek: 111107invi_tn.jpg]     Nie wiem co to za problem chociaż odpisać. Sprawuje on władzę wyższą na tym serverze, więc pomoc graczom to chyba jeden z jego obowiązków. Dodam jeszcze, że pisałem skitterowi na pw, żeby wyszedł ale nic to nie pomogło. Chodzi mi w tym poście o to, żebyś kurwa nie rozdzielał graczy na mój team/przeciwny team bo kiedy jeszcze się nie biliśmy to normalnie jak napisałem do Ciebie to odpisałeś i służyłeś pomocą, jednak momentalnie po tym jak zaczęliśmy się napierdalać zamknąłeś się w sobie jak jakaś pizda.. i nawet pomóc w takiej oczywistej sprawie nie potrafisz
Co do blokowania areny to to co teraz sie odpierdala to parodia invi raz nie zbanowal kogos bo za slabe dowody i teraz co tam nie przyjde to ktos skila na xlogu albo i bez.

Na przyszlosc mute moze dac kazdy tutor czy tez ja wiec jak invi nie odpisuje pisz do kogos innego moze bedziesz mial wiecej szczescia

usunalem gracza z areny
Remix nie, że oczekuję tylko minutę temu mnie zabił więc na pewno kurwa nie jest afk..

[Obrazek: 851489Deady_tn.jpg]

O 4;09 mnie zabił z zielonym i od razu po moim zalogowaniu dostał wiadomość, nie ma szans, żeby był wtedy afk i nie widział tylu wiadomości. Po prostu olał mnie bo jestem z przeciwnego teamu.
Też miałbym w dupie raporty o 4 w nocy ;\
Nie dość że zapierdala całymi dniami tym GM'em, to wielce raz na X czasu nie odpisze i leci skarga na forum? Hahs. Dajcie mu trochę życia, co?


Rozumiem jakby był afk i nie mógł tego zrobić, ale jak od 1 do 4 w nocy za mną gania to raczej ma sporo czasu i mu go nie szkoda. Rozumiem jakby był afk wtedy, nie miałbym pretensji, ale jednak miałem pewność, że afk nie był a jest to chyba jego obowiązek.
Na ctrl+ r też pisałem i poinformowałem go o tym na pw
No nie wiem, punktu nt. "sharowania postaci" nie ma odkad jest nowe forum. To ze moj cooler lata jak ja jestem nie wiem, np. w robocie to juz nie moja sprawa. Nie mialem wczoraj czasu siadac do kompa, ale widze ze chyba nie bede mial go czesciej.

Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.