Forum PrioGames.com

Pełna wersja: [SV1][Wyzywanie] Hej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gracz obraził mnie więcej niż trzykrotnie:

[Obrazek: b6WjIlO.jpg]

[Obrazek: mnkRYwW.png]

Wygląda na to, że z jakiegoś powodu mój poprzedni raport był śmieszny.

To może przytoczę fragment regulaminu serwera:

Cytat:1. Zakaz obrażania oraz nadmiernego przeklinania - ban na od notki do 3 dni bana,

$)obraza to minimum 3 słowa obraźliwe skierowane do oskarżającego w przeciągu 5 minut, (kara jest zależna od użytych słów)
$)nadmierne przeklinanie jest uznane, jeżeli ktoś wypowie co najmniej 5 przekleństw w czasie 5 minut,
$)obrazę ma prawo zaraportować tylko osoba do której skierowano obraźliwe słowa.

Jestem osobą do której skierowane obraźliwe słowa?
Tak.

Zostały użyte minimum 3 słowa obraźliwe w stosunku do mojej osoby?
Tak.

Z jakiego powodu jest to śmieszne?
Chuj wie.

Pozdrawiam i liczę na wyciągnięcie konsekwencji z zachowania władz serwera oraz gracza.
Temat fakt smiech na sali ale kara sie nalezy, pomijajac te pussy style i inne smieszne rzeczy to 3x padlo slowo pizdeczka co jest obraza

Nie zgodzę się tym razem
"zachowujesz się jak pizdeczka"- to akurat jest porównanie jego zachowania tu obrazy raczej nie ma, co innego jakby napisał że jesteś pizdą.

Zostają 2 razy obraźliwe słowa a ban od 3.

wiem myślenie pokroju kumpla ale kto mieczem wojuje od miecza ginie
Jak dla mnie to są wyzwiska "miękkie".
Bana nie powinno być według mnie.
(29-11-2016, 13:34)Xiran napisał(a): [ -> ]"zachowujesz się jak pizdeczka"- to akurat jest porównanie jego zachowania tu obrazy raczej nie ma, co innego jakby napisał że jesteś pizdą.

Zostają 2 razy obraźliwe słowa a ban od 3.

wiem myślenie pokroju kumpla ale kto mieczem wojuje od miecza ginie

Jeżeli myślałbym w ten sposób, to dla świętego spokoju sam bym się zajebał.

(29-11-2016, 13:36)Mettalious napisał(a): [ -> ]Jak dla mnie to są wyzwiska "miękkie".
Bana nie powinno być według mnie.

Tutaj sam nie wiem jak to skomentować
Jak już Ci mówiłem Kumplu, wyzwiska wyzwiskami ale to jest trochę za mało, nie jesteśmy w przedszkolu.

Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.