Forum PrioGames.com

Pełna wersja: [SV1][Wyzywanie] Hej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gracz obraził mnie, oczekuję wymierzenia mu sprawiedliwości:

[Obrazek: b6WjIlO.jpg]

[Obrazek: mnkRYwW.png]

Obraźliwe określenia wobec mojej osoby:

* pussy style (pussy oznacza srom lub też bardziej ogólnie cipę. Tak zdaję sobie sprawę, że pussy może oznaczać również kiciusia, lecz patrząc na kontekst rozmowy raczej chodzi tutaj o to drugie znaczenie)
* pizdeczko
* pizdeczka
* kup jaja (sugerowanie iż nie mam jaj, czyli kolokwialnego określenia Moszny, lub Worka Mosznowego)
Cytat:Mosznaworek mosznowy (łac. scrotum) – u samców wielu ssaków lądowych, w tym u człowieka, uwypuklenie ściany jamy brzusznej w postaci skórno-mięśniowego worka, w którym znajdują się jądra. Znajduje się pomiędzy prąciem i odbytem. Jej zadaniem jest utrzymywanie jąder w optymalnej, stałej temperaturze, nieco niższej niż temperatura ciała. U niektórych ssaków (np. gryzoni) jądra zstępują do moszny okresowo, na czasrui samic. Nieliczne gatunki, np. hipopotamy, mają jądra stale wewnątrz ciała. Moszny nie mają także walenie.
* typem o iq mneijszym od malpy
* pizdeczka

Gracz użył 6 obraźliwych wobec mojej osoby określeń. Oczekuję wyciągnięcie konsekwencji adekwatnych do popełnionego czynu.

Pozdrawiam.
Wasz Kumpel.
Zbanował bym gościa nawet za same starania autora tematu
chyba byłeś nieco pijany jak to pisałeś.
A tak osobiście to spierdalaj, obyś zdechł.

ps. warna poproszę
przeniosłem do działu humor, zapraszam do komentowania twórczości Kumpla
Wiedzialem ze to sie tak skonczy Szczęśliwy jak tylko zobaczylem definicje moszny Szczęśliwy
Widze Kolejny Nino/Mycz nam sie na servie tworzy Szczęśliwy
(29-11-2016, 01:33)Learza napisał(a): [ -> ]Wiedzialem ze to sie tak skonczy Szczęśliwy jak tylko zobaczylem definicje moszny Szczęśliwy
Widze Kolejny Nino/Mycz nam sie na servie tworzy Szczęśliwy

On byl najpierw Szczęśliwy
(29-11-2016, 01:54)Invisiblity napisał(a): [ -> ]
(29-11-2016, 01:33)Learza napisał(a): [ -> ]Wiedzialem ze to sie tak skonczy Szczęśliwy jak tylko zobaczylem definicje moszny Szczęśliwy
Widze Kolejny Nino/Mycz nam sie na servie tworzy Szczęśliwy

On byl najpierw Szczęśliwy

Czyli to on to zapoczatkowal ? Szczęśliwy OMG!!!
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.