Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Pomoc w pythonie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Może jest tu ktoś kto ogarnia pythona? Chodzi mi raczej o wiedzę czysto teoretyczną. Jak ktoś ma jakieś pojęcie o tym to pisać tutaj lub w grze Kaager.
Jak pomoc okaże się owocna to mogę w grze rzucić: ssy, domy, ccki i ewentualnie jakieś mistic itemy.
Nie, wujek google nie pomoże
https://www.codecademy.com/

Nauczysz się tam podstaw, tylko minusem jest wszystko po angielsku. Bardzo fajne kursy tam masz.

Mi to nie potrzebne, mam zupełnie inną specjalizację ale dziewczyna ma problem z teoretyczną częścią programowania. Niestety wykładowca dość podle się zachował bo na prośbę o przełożenie zajęć odwołał je i kazał wszystko robić samemu, wysłał 5 zagadnień na które google nie odpowiada a literatura do tego zbyt obszerna żeby znaleźć to w 2 dniJęzyk

Nie mniej jednak kazała podziękować więc dziękiDuży uśmiech
(14-11-2016, 21:10)Xiran napisał(a): [ -> ]
Mi to nie potrzebne, mam zupełnie inną specjalizację ale dziewczyna ma problem z teoretyczną częścią programowania. Niestety wykładowca dość podle się zachował bo na prośbę o przełożenie zajęć odwołał je i kazał wszystko robić samemu, wysłał 5 zagadnień na które google nie odpowiada a literatura do tego zbyt obszerna żeby znaleźć to w 2 dniJęzyk

Nie mniej jednak kazała podziękować więc dziękiDuży uśmiech

Spoczko Duży uśmiech