Forum PrioGames.com

Pełna wersja: DICE EVENT 2016 ** West City
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Inicjatywa fajna, ale nagrody z lekka przesadzone Uśmiech
Dokładnie nie wiem co w tym bp robi magic Belt.... I tak wgl to nie ma to jak ogłosić event o 15 z hakiem ze jest tego samego dnia o 20... Zenula ciąg dalszy.
(13-11-2016, 18:21)Ocbek napisał(a): [ -> ]Dokładnie nie wiem co w tym bp robi magic Belt.... I tak wgl to nie ma to jak ogłosić event o 15 z hakiem ze jest tego samego dnia o 20... Zenula ciąg dalszy.

Niedziela wieczorek, spontaniczny event to oczywiscie nie pasuje..
Ocbek to jest osoba której nigdy nic nie pasuje..., więc lepiej mym zdaniem ignorować jego posty.
Event spontaniczny zawsze jest dobry to i tak około 45 minut roboty..., nie widzę w tym nic złego Ocbek, wszyscy nie będą sie układać pod Ciebie...
(13-11-2016, 18:42)Invisiblity napisał(a): [ -> ]
(13-11-2016, 18:21)Ocbek napisał(a): [ -> ]Dokładnie nie wiem co w tym bp robi magic Belt.... I tak wgl to nie ma to jak ogłosić event o 15 z hakiem ze jest tego samego dnia o 20... Zenula ciąg dalszy.

Niedziela wieczorek, spontaniczny event to oczywiscie nie pasuje..

Placza bo ich w domu nie bedzie , ludzie ani itemy nie sa przesadzone ani termin nie jest zly. Akurat wpadli na spontant akcje a wy jak zawsze placz i bol dupy.
Wszystkie itemy z eventu sa dostepne na trade... ludzie sprzedaja je masowo wiec o co ten placz?
Niebendzie Dozwolone Mc Smutny(

Mc Niedozwolone I Bendzie Gitara
Stron: 1 2