Forum PrioGames.com

Pełna wersja: s1[push] vip,fuu,el dorado
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
15. Pchanie innych graczy bez powodu (minimum 3 pushe w ciągu 5 minut, nie dotyczy PZ*) - notation,


fuu i eldorado powinni dostac notke aczkolwiek VIP nie zlamal regulaminu pushnal cie 2x a nastepne 2 pushe sa dopiero po 10 minutach.
Nie rozumiem tego. Przecież jest zrobiony system, że jak ktoś pushnie 4x w ciągu 3 minut ma pk więc jak to się ma do pushowania w pz ? Bezsens. Wracaj na dbla podpierdalać z taką mentalnością
https://www.youtube.com/watch?v=X85hzrgjr2I

Tak mi się skojarzyło z tymi co 24/7 grają + o 3 w nocy pushają normalnych ludzi którzy pracują lub się uczą
Ten serwer według mnie nie ma prawa bytu .
To co się tutaj odpierdal* za przeproszeniem przekracza wszelkie pojęcia .
Jak ty wgl możesz TYPIE (jesteś dla mnie zwykłym typem),kogokolwiek chcieć reportować,jak sami odpierdalaci* takie i gorsze rzeczy .
Nie chce mówić,kto zaczął tą całą gówno burze,ale to jeden z was . Przykłady :
* sypanie gp na sztangi
* wybijanie mobów enginery,ninje,bombery
* pushowanie na trainach
* nagrywanie
Nikt z nas jakoś nie miał z tym problemów,mieliśmy w to wysrane,bo wiedzieliśmy,że jak ktoś od was bana dostanie,to zaraz będzie "puacz" i zapewno ktoś z otsika odpadnie .
Ale wy widocznie lubicie szukać powodów,żeby innych upierdolić na inne sposoby niż zabicie .
Zróbcie ten pierdolony regulamin normalnym . A nie jakieś punkty odnośnie pushowania,zabijania mobów jak ktoś skila (wgl tego nie czaje) .
Tak jak ktoś up powiedział jest system pushów = skull , ktoś Ci moby wybije ? trudno zapierdalasz typa i lurujesz znowu . Ktoś Cie zabił na sadze ? Zajeb go i zrób drugie podejście .
Na tym otsie jest więcej płaczu niż to warte . Według mnie pierwsze edycje DBP były dużo lepsze,od tego co się teraz prezentuje .
Gram obsranym brollym,może padam,nie kosze ludzi jak gohany z mojego teamu,ale czerpie małą,bo małą,ale zawsze frajde z gry . Nie spamuje jak opponenci,że shenron chujowy (chuj w to że zabija innych na strzała na buffie[doskoku]),że spc chujowy(a z kulki robi takie dipsy,że z nim na wymianę nie pójdę mając 100~~+lvli więcej,że te pierdolone specjale są bezużyteczne dla wszystkich postaci (poza coolerem i freezerem) .
Mógłbym pisać jeszcze i pisać,ale na chuj jak i tak tego nikt nie przeczyta (tzn Vultur,a i reszta z Coolsyfów czytać zbytnio nie umie) .
Zróbcie normalny regulamin,systemy żeby nie było jakiegoś pushowania (gówno burzy),reportowanie graczy przez innych graczy(gdy ktoś jest przy PC reportujący dostaje insta notke za false report) ,wypierdolcie kulki najlepiej (kulkowcom dać bonusy do np czarów kosztego utraty kulki) i może wtedy każdą profą będzie się opłacało grać .

Ale na chuj to zmieniać,przecież serwer jest NA LATA toć to RPG SERWER . Lece się pobić,chuj w to,że tracę 1 lvl co deske,a gość którego zajebie nic nie straci . LICZY SIĘ FUN NA RPG,póżniej 3 dni i się lvl odrobi ( w sumie na bocie więc chuj wyjebka )

A do kolegów grających coolerami tip na next edycje . RÓBCIE WSZYSCY GOHANÓW !! TYLKO NIE MÓWCIE NIKOMU {TAJNE/POUFNE} .I REPORTUJCIE / NAGRYWAJCIE WSZYSTKICH , TO PRZYNAJMNIEJ SZYBCIEJ EDYCJA UPADNIE BĘDZIE GIT .
Jak Vultur ma gleboko wyjebane na dbp od 3 tygodni, co noc ktos crashuje serwer kloning pelna para. Jak mozna mowic ze cos jest na lata a po kilku dniach miec wyjebane, ogarnij te dbp bo bycie streamerem nie jest dla Ciebie.
Kod:
18:44 Fuu was notation by GM Invisiblity because of Destructive Behaviour now have 1 notations.
18:44 El Dorado was notation by GM Invisiblity because of Destructive Behaviour now have 2 notations.

(10-11-2016, 20:28)Kraksa napisał(a): [ -> ]* sypanie gp na sztangi
* wybijanie mobów enginery,ninje,bombery
* pushowanie na trainach
* nagrywanie
Matematyczny Adrian
Mediocre Morphling/Majka
Tu nie moge powiedziec ze nie ktos od nas bo nie wiem
Ustronianka Niskosodowa

Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.