Forum PrioGames.com

Pełna wersja: To niezłe upokorzenie ;D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2


o kurcze ... Dobrze że uciekli bo za dużo ciebie było ... hihi taki żarcik a tak dla beki nie rozumiem dlaczego cb nie zabili w tyle osób ... Pozdrowienia !
Pomijajc idee netkicka Zonka i Ustronianki, ciagle nie moge pojac czemu reszta spalila wroty Szczęśliwy
chore abso, ale sami Cb zabic nie moglismy wiec nie ma sie co dziwic Oczko
tylko że ja bez abso biegałem SzczęśliwyDDDDDDD bo za szybko mana spada gosciu Duży uśmiech
poprostu janemba broken w tej fazie gry
nic takiego nie zrobiłeś zabiłeś 2 na dcku
nie pozdrawiam
typowa parowa Duży uśmiech
Gratuluje talentu. Mam nadzieje, ze sie jescze pobawimy jak bede mial wiecej czasu na gre niz 30-60 minut dziennie.Licze, ze nie wbijesz w enemy teamie na inne otsy bo bede bez szans i moje zycie straci sens(uff na szczescie jeszcze nigdzie sie nie pokazales oprocz debepe). Gratuluje po raz kolejny, ze taka slaba profa pokazales swoj niedorowynwalny skill na tak skillowym i zbalansowanym serverze jak DBP. Zycze pomyslnej przyszlosci i mam nadzieje, ze bedziesz szlifowal swoje niezwykle umiejetnosci.

PS: nastepnym razem wbijemy z mckami to moze damy rade Niezdecydowany
Parówy i tyle! Beka... Nie ma to jak potem wymyślać co to się nie stało, że padli!
Tylko ze bangi i iconsy potrafią mnie we 2 wyjebac Oczko a icons czasem solo to coś z wami kumple jest coś nie tak
Stron: 1 2