Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Cell
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zacznijmy od tego. Cell to profa, która miała być swojego rodzaju tankiem, ale wszedzie jest jakies "ale".
Heal cella? To wgl. istnieje? Profa, która na 230+ na kaiokenie ma 6,3k heala z regenki? Cooler ma więcej z gran aury. Porażka.
Idąc już w tą stronę, to mimo, że heala nie ma, to dmg ma słaby i z czaru i z łapy. Destructo disk zabiera HP, bije mniej niż SN, czy OHK, a nawet EDB o ile wiem, a do tego nie ma ani slowa jak SN, ani nic (a hp zabiera).

Może tak coś z tym zrobić?
(23-10-2016, 14:26)sakumo napisał(a): [ -> ]Zacznijmy od tego. Cell to profa, która miała być swojego rodzaju tankiem, ale wszedzie jest jakies "ale".
Heal cella? To wgl. istnieje? Profa, która na 230+ na kaiokenie ma 6,3k heala z regenki? Cooler ma więcej z gran aury. Porażka.
Idąc już w tą stronę, to mimo, że heala nie ma, to dmg ma słaby i z czaru i z łapy. Destructo disk zabiera HP, bije mniej niż SN, czy OHK, a nawet EDB o ile wiem, a do tego nie ma ani slowa jak SN, ani nic (a hp zabiera).

Może tak coś z tym zrobić?

porownujesz dmg cella do dmg coolera? to porownaj tez ich hp... wczesniej cell mial 2 kratki zasiegu destro mniej i 20% slabszy heal i ludzie nim grali.
Cell mniejszy heal od Coolera? Yhyyy. Cell moj drogi kumplu ma najlepszy heal wsrod wszystkich proffesji.
Na lascie ma najlepszy.. Na last trans. Więc na 230 lvl nie można się porównywać do innych
Jak nie podoba Ci się cell i tak zachwalasz coolera graj coolerem proste.
(23-10-2016, 14:48)biechu napisał(a): [ -> ]Cell mniejszy heal od Coolera? Yhyyy. Cell moj drogi kumplu ma najlepszy heal wsrod wszystkich proffesji.

Może i na lascie, ale zanim dobijasz lasta to na kazdym polu Cell jest slabszy niz inni. Po lascie masz heala, a co poza?
to ja się wtrącę mój janemba 6k na kaio na last 27k hp. więc mogę się z tobą zamienić na leczenie i dopiero popłaczesz ; )
(23-10-2016, 15:37)Rashelovsky napisał(a): [ -> ]to ja się wtrącę mój janemba 6k na kaio na last 27k hp. więc mogę się z tobą zamienić na leczenie i dopiero popłaczesz ; )
Rashel jaba ma heal za full hp i jest najlepszym tankiem razem z spc ;Chory taki cell/buu do lasta jest praktycznie gownem nie tankiem no ale coz trzeba sie pomeczyc Oczko
żeby się leczyć za full musze mieć rage każde uleczenie 4 rage to trzeba mieć bp fruitow to dopiero wtedy tak..
Cell czar na caly ekran + target prawie cala mapa a jaba NENDO 2sqm SzczęśliwyDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Rashel, na expie starcza Ci rage na heala zawsze, black capsa to prawie niesmiertelność u janemby więc wiesz Duży uśmiech
do Janemby to lepiej nie komentowac, po co Ci nendo skoro z lapy zabijesz? Szczęśliwy
Stron: 1 2