Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Changelog
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
SV1
- Na górze na północ od west city (obok north city), zostało dodane więcej gonerów, myślę że exp jest wydajniejszy tam od 20-40%.
- Góra z Pterodactilami niedaleko od Goku House, zyskała na szybkości respienia się potworków, oprócz tego zostało dodane parę sztuk
- Góra naprzeciw central city - dodano tam znacznie więcej Pterodactili (resp myślę dobry nawet dla 2 osób expiących)
- Dodano trochę tigermanów po drodze z Dende Palace do North City
- Resp Ice Warriorów, obok wejścia do yeti zwiększony i dodane kilka sztuk więcej
- Resp Ice warriorów na górze pomieszanej z Winter Soldierami powiększony
- Dodano więcej destruktorów na daszkach w mieście na imegga planet
- Dodano commando w def roomach na vegecie, można je normalnie zabić mają 15 sec spawnu (Jednak wątpię aby się zrespiły gdy ktoś je zabiję)
- Dodano szafki z grzybkami na vegeta planet w obu miastach na siłowniach
- Dodany został system automatycznych rad dla graczy w postaci wiadomości typu orange na default chacie
- Dodano pz przy tp na nowych planetach (można było wbijać ze skullem z nich)

SV1/SV2
- Błąd z przelotem na immege od 350 lvl'a naprawiony
- Lekka optymalizacja systemu tone itemów

SV2
- Błąd z brakiem bossów naprawiony
Jak Dla Mnie Git :L
super update 10/10
no no calkiem spoko

- Dodany został system automatycznych rad dla graczy w postaci wiadomości typu orange na default chacie

czyli moge usunac z hotow /b czy wiesz, ze... ? Szczęśliwy
No i ślicznie, pięknie Uśmiech <- dwa słowa a tak dużo mówią :>
(21-10-2016, 23:45)Vultur napisał(a): [ -> ]-Dodany został system automatycznych rad dla graczy w postaci wiadomości typu orange na default chacie

No, wprowadziłeś to, o czym Ci mówiłem juz za czasów bety v2 :>


+++
Jeszcze jakbyś zmienił godzine loterii to by było najlepiej. Teraz niby loteria jest co 6 godzin, ale nie ma losowania o 23 bo jest reset. Jakbyś cofnął loterie o 5minut, albo o godzine to nikogo to nie zaboliJęzyk
Oraz jakby się dostawało expa za % zadanego dmg z boosa, tzn. :zadam 5% to da mi 5% expa ale nie zaliczy bossa do achivementa.
(21-10-2016, 23:54)Dymek napisał(a): [ -> ]
(21-10-2016, 23:45)Vultur napisał(a): [ -> ]-Dodany został system automatycznych rad dla graczy w postaci wiadomości typu orange na default chacie

No, wprowadziłeś to, o czym Ci mówiłem juz za czasów bety v2 :>


+++

Bo andrzej potrzbuje zachety, powinienes o tym wiedziec Duży uśmiech
(21-10-2016, 23:54)poulkulist napisał(a): [ -> ]Jeszcze jakbyś zmienił godzine loterii to by było najlepiej. Teraz niby loteria jest co 6 godzin, ale nie ma losowania o 23 bo jest reset. Jakbyś cofnął loterie o 5minut, albo o godzine to nikogo to nie zaboliJęzyk
Oraz jakby się dostawało expa za % zadanego dmg z boosa, tzn. :zadam 5% to da mi 5% expa ale nie zaliczy bossa do achivementa.

ty tam boc dalej na malpach



jest dobrze, nie powiem zajebiscie tylko dlatego, ze przestalbys wtedy robic reszte Duży uśmiech

za czesto to info wjezdza, ogranicz moze lvlowo, zeby 100+ nie dostawali jakiegos spamu nie potrzbnego
vulti + za te tipy dla nobkow ale co 3 minuty wiadomosc to za czesto troche... proponuje co 15-20 min minimum