Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Rekrutacja do Guild "Old Boys"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemanko Mordeczki Uśmiech

Tytułem wstępu chciałbym zaprosić serdecznie wszystkich nowych graczy jak i starych wyjadaczy servera,  na zbudowanie rodzinnej atmosfery w gildi Old Boys Serce .

Do gildi może dołączyć KAŻDY, nie ma żadnych progów które mogą ograniczyć nowych graczy. Gildia gwarantuje wsparcie w sagach, expie, questach, achiavach i skryptach do elfa. Mam nadzieje, że zgłoszą się same pozytywne osóbki chcące coś wnieść do rozgrywki i spędzić miło czas    Cwaniak  Prywatny ts3 już czeka !

Gwarantuję że przetrwamy razem ciężkie początki jak i późniejsze sukcesy !  Język

Jeśli nie macie jeszcze konta w grze to zapraszam --> Link

Zapisujcie się pod tematem lub piszcie PRIV !
 

Btw. Witajcie hejterzy,  Pozdrawia stary CYC Serce
dobry name pozdro. Uśmiech
Siema osmiorniczek Szczęśliwy
Biechowi sie to nie podoba Niezdecydowany
polecam tego alegrowicza dolaczac do jego gildi bo jak nie to nie bede mial kogo napierdalac Niezdecydowany
to cive też wbijam do was
To ja Zakladam gildie ktora bedzie stac przy TM, chetni? Duży uśmiechDD
(12-10-2016, 17:59)Cive napisał(a): [ -> ]polecam tego alegrowicza dolaczac do jego gildi bo jak nie to nie bede mial kogo napierdalac Niezdecydowany

alegrowicza ? xSzczęśliwy Ostatnio byłeś u mnie w team na s1 Oczko
(12-10-2016, 22:12)Grzejniczek napisał(a): [ -> ]
(12-10-2016, 17:59)Cive napisał(a): [ -> ]polecam tego alegrowicza dolaczac do jego gildi bo jak nie to nie bede mial kogo napierdalac Niezdecydowany

alegrowicza ? xSzczęśliwy Ostatnio byłeś u mnie w team na s1 Oczko

no bylem bylem ale jak zrobisz swoj team to bedzie 1 wiecej do warowania sie Szczęśliwy