Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Dragon Ball Priority - Edycja 2016 r.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
[Obrazek: nu8V.png]

Nowe PvP • Nowy Balans Postaci • Nowe Planety 

Data: 14.10.2016 r. # 18:00





Chciałbym was zaprosić na długo wyczekiwaną edycję low expa, zostało naprawionych kilka błędów, które zepsuły poprzednią edycję. 
Czyt. za dużo expa za sagi, gravity room, daily taski (za dużo expa)
Dołożę wszelkich starań aby to była najlepsza lub jedna z najlepszych edycji DBP na jakich graliście.

#Kary + #Exp + #Skille
Na razie nie są dokładnie ustalone, przy konfiguracji serwera wszystko tutaj napiszę.

Wstępny Changelog:

#BALANS
- Namek Warrior traci balla na rzecz glover'a
- Cooler otrzymuje od 1 lvla balla, jest on dużo słabszy od balla Gohana
- Wszystkie profesje mają jednakowy mnożnik skillowania podstawowego skilla, dzięki czemu jednakowo mogą rywalizować i łatwiej je zbalansować
- Human traci balla na rzecz swordów
- Wiele mniejszych zmian we wszystkich profesjach na 400 lvlu
- Wiele mniejszych zmian we wszystkich profesjach na 600 lvlu po rebornie

#PVP
- Rozgrywka PvP jest zmieniona i PvP teraz będzie bardziej taktyczne,
& Ballowce zatruwają w zależności od balla
& Swordy oraz Glovery wyssają ki points
- 8 całkowicie nowych technik z unikatowymi działaniami
- Zanzoken zmieniony exhaust z 3 sekund na 5 sekund

#ROZGRYWKA
- Poprawione def buga we wszystkich sagach [Niektóre profki nie dostawały dmg z łapy]
- Podzielenie sag na etapy, każdy etap sag zwiększa sagom heal i arma
- Sagi dostały boost'a dmg, exp za nie został inaczej rozłożony oraz zmniejszony zwłaszcza w sagach po rebie
- Tracenie poziomów na bad karmie, zostało inaczej rozłożone, proporcjonalnie do mniejszej ilości karmy mniej tracimy [Przykład 1-9% bad karmy tracicie 1/15 tego co przy 100%]
- Gravity Room daje mozliwosc skillowania energy i defesne tylko do 106 poziomu (15% abso)
- Summon Pointsy za daily taski otrzymujemy od 200 lvla
- Wszystkie bronie tracą wbudowany attack speed
- Oblivion Legs zmiana as z 30 na 10 w nich oraz speed z -400 na -250
- Wszystkie 36 pozycji położeń dragon balli (ziemskich) zostało zmienione na x nowych.
- Obniżenie expa za daily taski (0.6x) // Dodane 17:20 || 01.10.2016
- Dodane mini senzu do normalnego karrina // Dodane 19:36 || 12.10.2016
- System przeciwko automatycznemu obracaniu, 1 sec exh // Dodane 22:09 || 13.10.2016
- Dwie nowe planety (są one nie wielkie, zgodnie z anime) - na razie bez npc // Dodane 12:00 || 14.10.2016
- Aktualizacja SAG [expa] na ACC makerze  // Dodane 12:00 || 14.10.2016
- Aktualizacja Czarów Profesji (Wszystkie nowe (bez opisów) + aktulizacja ki dla Demon Death Ball)  // Dodane 12:26 || 14.10.2016
- Majin Belt z 10 skill'a defa daje teraz tylko 5 skill'a defa // Dodane 15:00 || 14.10.2016
- Aktualizacja WSZYSTKIM % DMG, są one zgodne w 100% z tym co się dzieje w profkach (zawsze były na oko) // Dodane 15:00 || 14.10.2016
[UWAGA! Nie porównujcie % dmg ki, dlaczego? Gdyż one są balansowane również w danym spellu = rozbieżność i to czasem bardzo duża z praktyką]
(Dodatkowo, nie wszystkie profki zaczynąją z jednakową podstawą tyczy się to zarówno ki jak i meele dmg)
(% są liczone na podstawie poprzedniego transa także np. 3.0 * 100 / 2.5 gdzie 2,5 to poprzedni trans a 3.0 następny i tak po kolei)
- Aktualizacja WSZYSTKIM % absorba u profek // Dodane 15:25 || 14.10.2016

[ToDo] - Kilka nowych sag
[ToDo] - Balans kilku nagród rzeczowych w podstawowych sagach
### Na pewno znajdzie się kilka innych zmian... ###

Zapraszamy na wspaniałą edycję! Bez was to się nie uda!
Andrzej to kurwa mialo stac dawno temu Duży uśmiech
(01-10-2016, 17:39)biechu napisał(a): [ -> ]Andrzej to kurwa mialo stac dawno temu Duży uśmiech

Bardzo dużo rzeczy na mnie spadło w ostatnim czasie, dodatkowo brak chęci... Język

Myślę, że to nadrobimy wariacie Uśmiech
Lepiej bardziej dopracować i wystartować trochę później, ale na dłużej.
oby na dłużej
(01-10-2016, 17:48)Quixer napisał(a): [ -> ]oby na dłużej

To zależy od ludzi Quixer, jednak kilka z rzeczy, które już są zrobione i będą na tej edycji na pewno przedłuży żywotność tej edycji.
Zmien explo zeby zabieralo 10% hp ale max 2k
[ToDo] - Dwie nowe planety
[ToDo] - Kilka nowych sag
[ToDo] - Balans kilku nagród rzeczowych w podstawowych sagach

Zrobisz to na update w sensie na 14?
(01-10-2016, 19:01)gikiliki napisał(a): [ -> ][ToDo] - Dwie nowe planety
[ToDo] - Kilka nowych sag
[ToDo] - Balans kilku nagród rzeczowych w podstawowych sagach

Zrobisz to na update w sensie na 14?

Planety są gotowe od dawna, ale nie zagospodarowane i oskryptowane. Vicodin je robił bardzo dawno temu. Natomiast Sagi też nie są zrobione, tzn grafiki są gotowe dzisiaj wgrałem do clienta, ale do gry nie dodane ani nie oskryptowane.
czytanie ze zrozumieniem kuleje czy co ? Szczęśliwy Ja sie pytam czy zrobisz > TAK LUB NIE Szczęśliwy Twoje tlumaczenia mnie nie ruszaja.
(01-10-2016, 19:41)gikiliki napisał(a): [ -> ]czytanie ze zrozumieniem kuleje czy co ? Szczęśliwy Ja sie pytam czy zrobisz > TAK LUB NIE Szczęśliwy Twoje tlumaczenia mnie nie ruszaja.

Miałem poprzednią wersję posta... to że go edytowałeś nie dawno nie znaczy, że nie miałem poprzedniej edycji, gdyż miałem zbuforowaną kartę.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8