Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Zabawa z PixelArtem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Tak jak w temacie postanowilem ze sie troche podszkole w grafice. Wykonalem okolo 1500 sprites . Rysowalem sobie dragonballa na poczatku. Wstawiam tutaj w ten temat byście moze mi doradzili co robie zle, co zmienic itd. :Duży uśmiechroszę nie piszcie mi tu o NP! 

Goku
[Obrazek: zA8gfT.png]

Vegeta
[Obrazek: iYwlCn.png]

Vegetto
[Obrazek: ukqtIl.png]

Bardock
[Obrazek: OgnnCH.png]

Brolly
[Obrazek: aR9KsV.png]

Buu
[Obrazek: RjIElg.png]

C16
[Obrazek: ybvdfi.png]

C17
[Obrazek: eKAX4t.png]

C18
[Obrazek: xcngnj.png]

Cell
[Obrazek: MyI7mj.png]

Chibi Trunks
[Obrazek: ylHtbZ.png]

Goten
[Obrazek: 5mN8Kq.png]

Gotrunks
[Obrazek: ldXeuU.png]

Cooler
[Obrazek: 5wg9Zs.png]

Dende
[Obrazek: i5e1Xh.png]

Freezer
[Obrazek: MDwwd1.png]

Gohan
[Obrazek: 2TGVJv.png]

Janemba
[Obrazek: E14dAm.png]

Piccolo
[Obrazek: aMffYh.png]

Tapion
[Obrazek: LIm2uF.png]

Trunks
[Obrazek: FnBvK5.png]


Do kazdej z tych postaci zrobilem po 12 sprites [ kroki , boki itd. ] Dopiero się uczę, więc proszę o wyrozumialosc xSzczęśliwy doradzenie co zle co dobrze itd.
3ci Freezer beki ciag dalszy SzczęśliwyD
Kontury ciemniejsze i to prawie wszędzie by się przydały, bo postacie będą się zlewać z otoczeniem, a to najlepiej nie wygląda Język
Ogólnie skoro się uczysz to zamiast robić tyle spritów lepiej było porobić jakieś inne postacie z innym gier itd, a nie się odrazu za sprite zabierać, bo wiele do poprawki. Chociaż jak na początek to i tak moim zdaniem bardzo dobrze, nie chcesz widzieć moich początków jak się jeszcze tym bawiłem.
Jak na poczatki to jest ok ale czemu nie jak juz sie zaczales w to bawic nie zrobisz do naruto czegos ; p wlasne grafiki zawsze spoko.
(12-09-2016, 23:38)Cive napisał(a): [ -> ]Jak na poczatki to jest ok ale czemu nie jak juz sie zaczales w to bawic nie zrobisz do naruto czegos ; p wlasne grafiki zawsze spoko.

Do Naruto sa zbyt zajebiste grafiki by z nimi konkurowac . W Dragon ballu sa troche gorsze, wiec wole db Duży uśmiech
Dla mnie chujowe, ale sam lepszych nie zrobie o ile bym jakies zrobil, doradzic tez nie doradze < tylko taka moja opinia.
prace odjebales zajebista takie grafiki bym chetnie zobaczyl na dbp lub ogolnie na jakims db otsie Uśmiech
Emm Wykorzysytaj całą wysokość 32 pixel postaci do "Dorosłej osoby", Nogi popraw bo jak zapałki w zadużym rozkroku wg mnie stoją i wiecej kolorów i zdecydowanie przycieniuj je a będą Si może pokaże o co mi chodzi i jak mi się wydaje ze bedzie to lepiej wyglądać
Np. : http://www.fotosik.pl/zdjecie/7f4532e20d84beb7
To według mnie Duży uśmiech
wygląda to tak jakby malowało to dziecko na kawałku a-4 Szczęśliwy , ćwicz a efekty przyjdą z czasem .
Zawsze mi się podobały pixele Dragon Ballowe, nawet sam kiedyś robiłem. Piccolo Rulez Szczęśliwy
Stron: 1 2