Forum PrioGames.com

Pełna wersja: [Sv2][GM Invisiblity] El Chapo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
nie targowalem sie to on chcial sie targowac a potem w chuja robil ze niechce...

demon nie bd s2 wylaczone poniewaz vultur pisal mi jeszcze na poczatku jak robil s1 ze s2 nie wylaczy jak na servie zobaczy tylko 5 osob max Uśmiech Uśmiech
Denzel oboje dostali delete Język
a ja dostalem za darmo Uśmiech
(25-08-2016, 00:40)Menisek napisał(a): [ -> ]nie targowalem sie to on chcial sie targowac a potem w chuja robil ze niechce...

demon nie bd s2 wylaczone poniewaz vultur pisal mi jeszcze na poczatku jak robil s1 ze s2 nie wylaczy jak na servie zobaczy tylko 5 osob max Uśmiech Uśmiech

https://gyazo.com/06e572f12793f5745ea6d4ffeffbdb56 Chcesz mi powiedzieć ze jak wyjdzie S1 to nie będzie max 5 ludzi online? Chyba jak ty wbijesz na mc to nie upadnie S2...
Wiem dobra nie bede tu już pisał bo zaraz warny polecą na forum SzczęśliwyDD ja na s1 i s2 bede grał , ale jak s1 wystartuje to moze ktos nowy zawita tez na s2 tak sie juz zdarzało SzczęśliwyDD
"To co mi dasz tu za co tam"
"To co bys chcial za to"

Wypisywanie itemkow, ktore mozesz wymienic, "organizowanie" wiekszej ilosci

Ohh rzeczywiscie jestes niewinny! Co za niedopatrzenie z mojej strony. Przeciez z tego jasno wynika ze totalnie jestes niezainteresowany jego oferta i go ignorujesz.
Wybacz prosze
i tak nie wylaczony predzej zrobi reset charow i kazdy bd od nowa gral na s2 tez

ehh invi za tam czyli moglem napisac za tam czyli moglo tez mi chodzic o dbp tylko o inne chary... pomysl logicznie a ze zapytalem co chce za to to czyli logiczne ze moglem to kupic za pp bo mam z 5k albo 6k pkt
przepraszam bardzo gdzie na dbp masz demon seta?
#OszukiwanieAdministracji
ale gdybys uzyl mozgu wataga to napisalem to potem ... niz to co teraz wyciagnal invi z tej rozmowy jpd dziecko neo
widze ze ty se bierzesz konkretne fragmenty
Stron: 1 2 3 4 5 6 7