Forum PrioGames.com

Pełna wersja: SAGI
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ktoś ma jakieś zastrzeżenia? Póki co jest to szkic exp'a za sagi, zabieram się też za planowanie boostów itd.

[Obrazek: VYJI.png]
Elegancko szefie, w koncu nie wbije sie reb transa w drugi dzien po rebie
Nice one mate Duży uśmiech
To teraz Anrzej obrazenia sag :>
Fajnie nawet bardzo fajnie, na mniejszym lvlu bedzie oplacalo sie robic sagi na wiekszym nie beda dawaly tyle expa jest super.

Oczywiscie mam nadzieje, ze masz w planach zmienienie tez nagrod rzeczowych bo nagroda za 6 sage sa legi ktore dostaje sie po wyjsciu z rooka nagrody typu 10 senzu tez sa nie na miejscu proponuje za zakonczenie calej sagi np freezer sagi do wyboru saiyanki h anni swordy lub ene ball czy cos w ten desen c;

no i zostaje dmg sag moim zdaniem powinno byc tak, ze sagi bija wiecej w gohanow spckow coolerow itp aby nie bylo blokania sag gohanem/spckiem. Na ostatniej edycji sagi jak robilem vegeta blokal mi rashel spckiem (na 180 bloknal mecha freeze) a jak robilem sagi shenronem blokal mi je kumalski gohanem wiec takie sytuacje powinny byc wyeliminowane.

dodatkowo w tabelce jest blad masz 2x "przed rebem suma" powinno byc za 2 razem "po rebie suma"


jedyne czego mozna sie przyczepic to moim zdaniem za koncowe sagi (te na giants) powinno byc troche wiecej expa bo co by nie mowic tego gianta bije sie na 600+ wiec 150 mln expa to dosc malo. Aczkolwiek mialbyc hard server ; p
Cive ja i tak sobie wyobrazalem ze bedzie cos typu 1-3 lvli za sage i tyle Duży uśmiech ale dosc ladnie to zbalansowal
(14-08-2016, 01:13)Invisiblity napisał(a): [ -> ]Cive ja i tak sobie wyobrazalem ze bedzie cos typu 1-3 lvli za sage i tyle Duży uśmiech ale dosc ladnie to zbalansowal

mi z tym podwyzszeniem expa chodzilo tylko o koncowe sagi tzn po ledgicu Język reszta jest super
(14-08-2016, 01:35)Cive napisał(a): [ -> ]
(14-08-2016, 01:13)Invisiblity napisał(a): [ -> ]Cive ja i tak sobie wyobrazalem ze bedzie cos typu 1-3 lvli za sage i tyle Duży uśmiech ale dosc ladnie to zbalansowal

mi z tym podwyzszeniem expa chodzilo tylko o koncowe sagi tzn po ledgicu Język reszta jest super

Miej na uwadze 2-3 sagi nie wiem ile bo jeszcze się tym nie zajmuję które dojdą.
(14-08-2016, 03:29)Vultur napisał(a): [ -> ]
(14-08-2016, 01:35)Cive napisał(a): [ -> ]
(14-08-2016, 01:13)Invisiblity napisał(a): [ -> ]Cive ja i tak sobie wyobrazalem ze bedzie cos typu 1-3 lvli za sage i tyle Duży uśmiech ale dosc ladnie to zbalansowal

mi z tym podwyzszeniem expa chodzilo tylko o koncowe sagi tzn po ledgicu Język reszta jest super

Miej na uwadze 2-3 sagi nie wiem ile bo jeszcze się tym nie zajmuję które dojdą.

o kurde kompletnie zapomnialem o tych sagach ktore kidys byly zapowiedziane Szczęśliwy
Gitara , co do sag liczyłbym na jakieś special "sagi" np Bojack / brolly / c13 i, turles itd Duży uśmiech
Stron: 1 2