Forum PrioGames.com

Pełna wersja: KONIEC TESTów.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Rashel a teraz sag solo nie zrobisz? Sadzisz ze dobrze zrobione jest ze 200 jaba tankuje all sagi? Spoko
200? 125 jaba możne wytankowac już sagi. Zblokac do perfect a potem wbić ene i defa na grav roomie i reszta.
Wystarczy zrobić tak że jego abso jak i spc działa tylko w pvp a nie w pve! i nie wytankuje pjona
To w takim razie jezeli ktos chcialby expic na np sai seiu to sobie nie poexpi bo nie bedzie dzialac
A true dmg bedzie dobrym rozwiazaniem bo bedziesz potrzebowac hp zeby wystac, nikt nie mowil ze te sagi beda miec taki sam dmg jak przedtem, z tego co andrzej mowil sagi maja byc trudniejsze do zrobienia i reward bedzie mniejszy.
dokładnie będzie musiał biegać na dystans i walić z tsuhi coś za coś zjebany exp ale najlepsza prof do pvp
Wlasnie z tym najlepsza prof pod pvp moglbym polemizowac Duży uśmiech
Dla mnie ten pomysl na true dmg moze zadzialac lecz lepszym pomyslem jest poprostu dac sagi od levela.
Pilaf: 8 lvl
Red Ribbon: 50 lvl
Piccolo: 75 lvl
Saiyans: 120 lvl
Freezer: 175 lvl
Androids: 200 lvl
Cell: 250 lvl
Buu: 350 lvl
Taka mnie naszla ochota na zamkniecie tematu, i zablokowanie pisania osoba, ktore nie potrafia zachowac kultury no ale tym razem sie powstrzymam.
to ty bys byl pierwsza osoba ktora miala by zakaz pisania ehh
Moim zdaniem testy zostały za szybko zamknięte i już. Powinno się wszystko zrobić i zapiąć na ostatni guzik, żeby potem nie było problemów i dodać adnotacje co zostało wprowadzone, aby każdy mógł przemyśleć kim pograć. Osobiście pozwolę sobie stanąć w obronie Draga, gdyż patrząc na testy przypuśćmy Freezy, którym uderzaliście pojedynczo spellami a nie full combem i mówiąc, że jest okej postanowiliśmy poczekać i dać wam wolną rękę. Przetestowaliśmy z Dragiem następnie podczas waszej nieobecności na servie ową postać sporu. O dziwo ściągnął Bubowi na 400 lvl 24k hp, czyli 3/4 postaci na servie. Tak samo na ts'ie kiedy dawałem pomysł na zmianę od razu leciały komentarze z waszej strony, że to jest niepotrzebne, po co to zmieniać, lepiej dać to itd. Pvp w waszym wykonaniu jest naprawdę epickie, gdyż na hota odpalaliście auto follow za targetem, mówiąc, że i tak każdy będzie go posiadał, przypuśćmy w momencie kiedy nie mogliście zabić Gohana, którego testowałem... Vultur napisał, że takie coś będzie karane banem jednak chyba was to nie interesowało i dalej przeprowadzaliście testy w ten sposób.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9